در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در پیروزی خواهیم پرداخت.
کد خبر: ۱۴۲۴۷۶۲

به گزارش جام جم آنلاین، خیابان پیروزی واقع در شرق تهران از مهم‌ترین خیابان‌های محله‌های دوشان تپه و نیرو هوایی واقع در منطقه ۱۴ شهرداری تهران می‌باشد. سمت باختر به اگر قصد اجاره یک خانه ۱۰۰ متری در پیروزی را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۱۰۰ متری در پیروزی با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک واحد ۱۰۰ متری در پیروزی را دارید، یک واحد ۱۲ساله که انباری، آسانسور، پارکینگ و دو اتاق خواب دارد را با رهن کامل ۹۰۰ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری ۱۰۰ متری در پیروزی هستید می‌توانید یک خانه دو خوابه ۱۷ ساله را با پول پیش ۲۵۰ میلیونی و اجاره ۱۰میلیون تومانی کرایه کنید.

باز یک واحد دیگری ۱۰۰ متری در پیروزی است که ۱۷ ساله و دو اتاق خواب دارد را با رهن ۲۵۰ میلیون و اجاره ۱۷ میلیون تومانی قیمت گذاری شده است.

برای رهن کامل یک آپارتمان ۱۰۰متری هم می‌توانید به پیروزی مراجعه کنید در این محله واحد که دو اتاق خواب دارد را با رهن کامل ۱ میلیارد تومان در پیروزی قیمت گذاری شده است.

واحد دیگری ۱۰۰ متر در پیروزی دو اتاق خواب و انباری، پارکینگ دارد را با رهن کامل ۷۰۰ میلیون تومانی کرایه کنید.

همچنین یک واحد دیگری با متراژ ۱۰۰ متری در حالی که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و دو اتاق خواب داشته باشد، و دارای امکاناتی که به گفته آگهی دهنده است فوق العاده شیک و خوش نقشه فول امکانات گذر ۱۲ متری لوکیشن قوی دسترسی عالی در پیروزی با پول پیش ۷۰۰ میلیونی و اجاره ۹ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در پونک به دست خواهید آورد.

جهت مشاهده جدول اصلی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

جدول | اجاره خانه در منطقه پیروزی تهران چند؟

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها