انهدام باند سارقان طلاجات بانوان

فرمانده انتظامی شهرستان ری از شناسایی و انهدام باند سارقان طلاجات بانوان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۴۵۴۸

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح مقابله با سرقت و مالخران در سطح شهرستان ری و دستگیری 61 سارق و 21 مالخر و کشف اموال مسروقه، خبر داد.

سرهنگ محمدقاسم طرهانی در حاشیه نمایشگاه طرح برخورد با سارقان و مالخران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اجرای تدابیر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سومین طرح مقابله و مبارزه با مالخران و سارقان و همچنین مالخران اموال مسروقه آغاز کرد.

وی افزود: در این مرحله از طرح ۱۷۳ مجرم در جرایم مختلف دستگیر شدند که 61 نفر از دستگیرشدگان سارق و 21 نفر مالخر بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: اگر مالخران نباشند سرقت‌ها نیز کاهش می‌یابد زیرا که امکان فروش مال مسروقه کاهش داشته و جایگاهی برای فروش اجناس سرقتی نیست.

سرهنگ طرهانی تصریح کرد: در اجرای این طرح تیم سارقان طلاجات بانوان نیز شناسایی شد که با شناسایی بانوان در محل‌‍‌های خلوت اقدام به زورگیری و سرقت طلا و جواهرات بانوان کرده بودند، لذا متهمان پس از دستگیری از سوی مالباختگان شناسایی و جهت رسیدگی به مقام قضایی معرفی خواهند شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان ضمن قدردانی از تمامی شهروندان بابت همکاری به موقع با پلیس خاطرنشان کرد: با هرگونه اخبار و اطلاعاتی که موجب ناامنی و اخلال در نظم برای مردم شود به جدیت، قاطعانه و سرسختانه برخورد خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها