رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به فرمانده ارتش پاکستان:

نیروهای مسلح آماده همکاری با پاکستان برای مبارزه با تروریسم هستند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی ضمن ابراز همدردی در پی وقوع انفجار تروریستی اخیر در پاکستان، تاکید کرد: نیروهای مسلح آماده همکاری با پاکستان برای مبارزه با تروریسم هستند.
کد خبر: ۱۴۲۴۳۸۰

به گزارش جام جم آنلاین، سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به ارتشبد عاصم منیر فرمانده ارتش پاکستان، به دلیل وقوع اقدام تروریستی اخیر در منطقه بلوچستان این کشور با وی ابراز همدردی کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

ژنرال ارتشبد عاصم منیر

فرمانده محترم ارتش جمهوری اسلامی پاکستان

سلام علیکم؛

اقدام تروریستی ناجوانمردانه مراسم جشن میلاد پیامبراکرم (ص) در منطقه بلوچستان آن کشور که منجر به جان‌باختن و مجروح شدن تعدادی از شهروندان مظلوم و بی‌گناه شد، موجب تأثر و اندوه فراوان گردید.

اطمینان دارم عاملان این جنایت راه گریزی نداشته و با تلاش نیروهای مسلح و نهادهای امنیتی و قضائی آن کشور بزودی شناسایی، دستگیر، محاکمه و مجازات خواهند شد.

با اعلام آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه همکاری و همراهی در مبارزه همه جانبه با تروریسم، این اقدام وحشیانه، ضد دینی و انسانی را محکوم نموده و با طلب علوّ درجات جانباختگان و شفای عاجل مجروحان حادثه از درگاه الهی، همدردی و تسلیت خود را با جنابعالی، نیروهای مسلح، دولت و ملت مسلمان پاکستان اعلام می‌دارم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر پاسدار محمد باقری

مهر ماه ۱۴۰۲

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها