محمدیاسر طیب‌نیا ظهر در ادامه گفت: اگر طلا و نقره مایه تفاخر است، فولاد نیز فلز مردم و مایه منفعت برای مردم است. در همین راستا در زمان شیوع ویروس کرونا فولاد مبارکه اکسیژن تولیدشده در شرکت را به‌صورت رایگان در اختیار بیمارستان‌های درمانگر این ویروس و مردم شریف ایران قرار داد.
کد خبر: ۱۴۲۴۲۷۵

جام جم آنلاین اصفهان؛ وی با اشاره به فعالیت‌های فولاد مبارکه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز گفت: امروز فولاد مبارکه در پروژه انتقال آب از دریای عمان به فلات مرکزی سرمایه‌گذاری کرده و باکیفیت‌ترین نیروگاه را وارد مدار تولید کرده و پس از آن سرمایه‌گذاری در توسعه میادین گازی کشور را در دست اقدام دارد.

مدیرعامل فولاد مبارکه اضافه کرد: معتقدیم طبق وعده الهی فولاد باید منافع مردم را دربرداشته باشد و به همین دلیل با ورود به توسعه ورزش استان، ورزشگاه نقش‌جهان را تکمیل کردیم و در اختیار مردم شریف استان قرار دادیم؛ همچنین امروز فولاد مبارکه در توسعه راه‌های استان و بهینه‌سازی مدارس و احداث آن‌ها نقش‌آفرینی می‌کند. اشتغال مستقیم و غیرمستقیم 380 هزار نفری ایجاد کرده‌ایم و مفتخریم از اینکه اعلام کنیم امروز صنایع ما از کشتی‌سازی تا کنسروسازی، از خودروسازی تا لوازم‌خانگی وابسته به محصولات فولاد مبارکه هستند. علاوه بر این باید به خاطر داشته باشیم صنعت فولاد یک صنعتِ صنعت‌ساز است و حیات بسیاری از صنایع با صنعت فولاد آغاز شده است.

وی گفت: معتقدیم بر مبنای نظریه مقام معظم رهبری باید صنعت، انسان‌ساز باشد؛ یعنی برخلاف تئوری توسعه غرب، هدف ما در فولاد مبارکه فقط تولید فولاد نیست؛ ما هدفمان انسان‌سازی برای ساخت یک ایران آباد و آرمان ما و هدف تعریف‌شده ما خلق آینده‌ای بهتر برای ایران عزیز است.

ما مدعی جایگزینی اقتصاد فولادی به‌جای اقتصاد نفتی هستیم

طیب‌نیا تصریح کرد: ما مدعی جایگزینی اقتصاد فولادی به‌جای اقتصاد نفتی هستیم که امیدواریم با حمایت‌های همیشگی رئیس‌جمهور که همواره تولید را رکن رکین اقتصاد قلمداد کرده‌اند و با حمایت‌های وزارت صمت، از این پس با محدودیت‌های انرژی و ارزی و صدور بخشنامه‌های خلق‌الساعه مواجه نباشیم و بتوانیم افتخارات بیشتری برای کشور رقم بزنیم. این تعهد ما به خون شهدای گران‌قدر ایران اسلامی است که فولاد برای ایران بماند و فولاد مردان قله‌های جدید را فتح کنند.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها