معاون حمل‌ونقل اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت: طی شش ماهه نخست امسال افزون‌بر چهار میلیون و ۳۶۹ هزار و ۹۲۸ تن کالای اساسی، محصولات کشاورزی، محصولات معدنی و ... از طریق محورهای مواصلاتی استان همدان به اکثر نقاط کشور جابه‌جا شده که نسبت به مشابه سال گذشته افزایش ۹.۶ درصدی داشته است.️
کد خبر: ۱۴۲۴۱۸۱

ب️️ه گزارش جام جم آنلاین همدان، محمد سرگزی از افزایش ۲۳ درصدی تعداد سفر با استفاده از ناوگان حمل‌ونقل عمومی در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال‌جاری افزون‌بر یک میلیون و ۶۴۹ هزار و ۲۷۶ سفر از طرق ناوگان حمل ونقل عمومی جاده‌ای صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال‌جاری افزون‌بر یک میلیون و ۶۴۹ هزار و ۲۷۶ سفر از طرق ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای شامل اتوبوس، میدل‌باس و سواری که تحت پوشش اداره‌کل هستند، انجام شده است.

سرگزی ادامه داد: تعداد سفرهای انجام شده از طریق ناوگان حمل‌ونقل عمومی شامل ۳۴ هزار و ۱۹۱ سفر با اتوبوس، ۷۲ هزار و ۸۵۵ سفر با مینی‌بوس و ۷۷ هزار و ۹۷۷ سفر با سواری به اکثر نقاط کشور عزیمت کرده‌اند.

وی گفت: پایش و کنترل تمامی محورهای مواصلاتی استان همدان با همکاری پلیس‌راه و راهداری با استفاده از گشت‌های نامحسوس در تمامی محورهای استان به‌صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت هستند به‌طوری که در شش ماه گذشته بیش از ۴۵۰ مورد گشت دروازه یا کنترل ناوگان حمل‌ونقل عمومی در مبادی پلیس‌راه و محورهای استان همدان انجام شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها