اسدالله ابراهیمی ـ جام جم آنلاین ـ کلنگ درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان های گرمه و جاجرم صبح امروز با حضور استاندار خراسان شمالی و جمعی از مسئولان در شهر جاجرم به زمین خورد.
کد خبر: ۱۴۲۴۰۲۵
نویسنده اسدالله ابراهیمی

کلنگ این درمانگاه تخصصی پنجم مهرماه براساس تفاهم نامه سازمان تامین اجتماعی کشور و ایمیدرو که طی سال ۱۴۰۰ منعقد شد، بر زمین خورد و قرار است طی ۲۴ ماه آینده توسط شرکت آلومینای ایران به اتمام برسد.

اعتبار در نظر گرفته شده برای احداث این درمانگاه تخصصی ۴۵ میلیارد تومان است که ساختمان آن توسط شرکت آلومینای ایران و تجهیزات آن توسط سازمان تامین اجتماعی ساخته و تامین می شود.

استاندار خراسان شمالی در این آیین اظهار کرد: حدود ۱۰ روز قبل با وزیر صمت دیدار داشتم که طی آن بر انجام مصوبات سفر ریاست جمهوری تاکید داشتیم و ایشان نیز دیدگاه خوبی داشتند.

محمدرضا حسین نژاد اظهار کرد: در ساخت این درمانگاه تخصصی که در مصوبات سفر نیز وجود داشت، باید توجه شود که تامین تجهیزات به موازات احداث ساختمان انجام شود تا معطل آن نشویم.

نماینده مردم شش شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین بیان کرد: کل فضای درمانی و بیمه ای تامین اجتماعی در جاجرم ۴۰۰ متر مربع بود که نیمی از آن به درمان و نیمی دیگر به خدمات اداری و بیمه ای اختصاص داشت.

سید محمد پاکمهر با تاکید بر اینکه این فضاها در شأن مردم دو شهرستان گرمه و جاجرم نیست، گفت: اکنون قرار است درمانگاه تخصصی در فضایی به وسعت بیش از چهار هزار متر مربع احداث شود تا به مردم خدمات بهتری داده شود.

وی تصریح کرد: این درمانگاه تخصصی باید با تجهیزات مناسب به مردم ارائه خدمت کند و خدماتی نظیر فیزیوتراپی و تشخیصی در آن گنجانده شود که در متن تفاهم نامه با ایمیدرو نیز وجود دارد./ خراسان شمالی ـ خبرنگار جام جم ـ اسدالله ابراهیمی

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها