آرش میر اسماعیلی در حاشیه بازی های آسیایی هانگژو:

جودوکاران ایران در جنگی نابرابر به مصاف حریفان می روند

رییس فدراسیون جودو  با اعلام اینکه تنها چند روز از رفع تعلیق جودو کشورمان  می گذرد تاکید کرد :ملی پوشان این رشته با قدرت در این رویداد حضور پیدا خواهند کرد.
رییس فدراسیون جودو  با اعلام اینکه تنها چند روز از رفع تعلیق جودو کشورمان  می گذرد تاکید کرد :ملی پوشان این رشته با قدرت در این رویداد حضور پیدا خواهند کرد.
کد خبر: ۱۴۲۳۶۱۲

به گزارش خبرنگار اعزامی جام جم به هانگژو، آرش میر اسماعیلی درحاشیه برگزاری مسابقات جودو بازی های آسیایی گفت: جودو ایران با ۴ سال تعلیق روبرو بوده و تنها یک هفته از رفع تعلیق آن می گذرد.

رییس فدراسیون با جودو با بیان این مطلب که ایران در رشته جودو‌ با چهار ملی پوش به مصاف حریفان خود می رود متذکر شد: جودو‌کاران ایران در جنگ نابرابری قراردارند ، اما با قدرت در میدان حضور خواهند یافت.

وی با تاکید براین نکته که جودو ایران بی قید و شرط رفع تعلیق شده است ، حواشی در این خصوص ، بی پایه و اساس دانست و توضیح داد: هم اکنون دبیر کل فدراسیون اسیایی در سالن مسابقات حضور دارد و با رایزنی هایی که. با مسوولان جهانی داشتیم تعلیق ها کاملارفع شده است 

آرش میر اسماعیلی اعلام کرد : امروز در وزن -۶۶ کیلوگرم به مصاف یکی ازحودوکاران مطرح کره شمالی خواهد رفت .

وی تاکید کرد : نماینده سبک وزن ایران مصاف سختی را پیش رو خواهد داشت ، اما او بسیار تمرین و تلاش کرده است.

رییس فدراسیون جودو متذکر شد: جودوکاران ایرانی ۴ سال است که هیچ میدان رسمی ندیده اند و این کار را برای ورزشکاران ایران بسیار سخت می کند با این وجود ورزشکاران ایران بسیار خوب و با انگیزه هستد.

وی یاداور شد:  فردا دوشنبه  سوم مهرماه کاپیتان جودو ایران مهدی فتحی پور در وزن -۸۱ کیلوگرم در برابر جودو‌کاری از عراق قرار خواهد گرفت .

آرش میر اسماعیلی در خصوص تنها دختر جودو کار ایرانی در این رویداد گفت: دختر تاریخ ساز ایران مریم بربط با قزاقستان مسابقه می دهد، او بسیار پرتلاش و با انگیزه است در وزن ۹۰ کیلوگرم نیز قاسم باغچقی با حریفی از فلسطین دیدار می کند و در صورت پیروزی باید با حریف عنوان دار قزاقستان مصاف کند

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها