اعترافات جدید قاتل بیوه سیاه به کشتن ۱۱شوهرش

به خاطر جنون، شوهرانم را کشتم!

کلثوم معروف به بیوه سیاه در تازه‌ترین اعترافاتش راز قتل چهار شوهر دیگر خود را فاش کرد تا تعداد قربانیانش به عدد یازده برسد.
کد خبر: ۱۴۲۳۲۸۷

به گزارش خبرنگار جام‌جم‌، تحقیقات جنایی در این پرونده از اواخر مرداد امسال با شکایت خانواده مرد ۸۲ ساله‌ای آغاز شد. آنها که به مرگ مشکوک پدر خود مشکوک بودند‌، از همسر صیغه‌ای او به نام کلثوم ۵۶ساله شکایت کردند‌. آنها مدعی شدند‌؛ پدرشان حالش خوب بود و بیماری نداشت‌. حدود یک ماه قبل با کلثوم ازدواج کرد‌. یک روز صبح کلثوم با ما تماس گرفت و از مرگ پدرمان خبر داد و بعد مهریه ۵۰۰میلیون تومانی‌اش را خواست.‌ با این شکایت زن میانسال به پلیس آگاهی احضار و تحقیقات از او آغاز شد‌. این زن منکر دست داشتن در مرگ شوهرش شد و گفت‌: من شوهرم را دوست داشتم و چون مهریه‌ام را خواسته‌ام این شکایت علیه من مطرح شده است. در حالی که این زن خونسرد منکر جرایمش بود، بازپرس متوجه تناقض‌گویی‌های او شد و دستور بازداشتش را صادر کرد. از سوی دیگر تحقیقات را روی گذشته این زن متمرکز کرد و متوجه شد که او بعد از فوت شوهر اولش چندین بار ازدواج موقت داشته که هر بار با مرگ شوهرانش زندگی مشترکش پایان گرفته است. خانواده تعدادی از شوهران کلثوم به موضوع مشکوک شده و ادعاهایی را علیه او مطرح کرده اما پیگیر نشده بودند.‌
با افشای این موضوع تحقیقات از کلثوم دوباره شروع شد و این بار به قتل شوهر ۸۲ساله‌اش اعتراف کرد و گفت‌: چندین بار به شوهرم قرص قند و فشار دادم که بیحال شود‌. آخرین بار قرص را در دوغ حل کردم و به شوهرم دادم‌. وقتی بیحال شد‌، با حوله خفه‌اش کردم‌. بعد تا صبح منتظر ماندم و سپس مرگش را به همسایه‌ها خبر دادم. 

اعتراف قتل ۷شوهر

اعتراف به این قتل پایان کار کلثوم نبود و حالا احتمال قتل شوهران قبلی‌اش مطرح شد‌. بازجویی‌ها ادامه پیدا کرد و این بار او راز قتل شش شوهر خود را فاش کرد تا تعداد قربانیان او به عدد هفت برسد‌. بررسی اعترافاتش نشان داد‌، او با انگیزه تصاحب مهریه صیغه مردان سالخورده شده و بعد آنها را خفه کرده بود‌. کلثوم طوری رفتار می‌کرد که کسی شک نمی‌کرد. یکی از نزدیکان کلثوم به خبرنگار جام‌جم گفت‌: وقتی متوجه شدیم کلثوم به اتهام قتل دستگیر شده، شوکه شدیم‌. او زن مهربانی بود‌. طوری رفتار می‌کرد که بعد از مرگ شوهرانش‌، دل آدم به حالش می‌سوخت که تنها شده است‌. البته ما فکر می‌کردیم سه چهار بار ازدواج کرده و وقتی دستگیر شد تازه فهمیدیم ۱۳بار ازدواج کرده است. زیاد با فامیل ارتباط نداشت و هراز گاهی می‌دیدم درباره شوهرانش حرفی نمی‌زد. دو فرزند دختر و پسر داشت که ده سال قبل پسرش فوت شد. به هرکسی یک دلیل برای مرگش تعریف می‌کرد‌. به یکی گفته بود موقع ماهیگیری در دریا غرق شده است. به یکی گفته بود سرطان داشته و به یکی سکته را علت مرگ شوهرش اعلام کرده بود.

اعترافات جدید

دو هفته بعد از اعلام خبر دستگیری و اعتراف کلثوم به قتل هفت شوهرش‌، جزییات جدیدی از اعترافاتش فاش و به قتل ۱۱شوهرش اقرار کرد.

۱۱پیرمرد را کشتم 

با قدم‌های کوتاه و آرام وارد اتاق می‌شود. در فیلمی که از او منتشرشده‌، با لهجه صحبت می‌کند و حوصله‌ای برای جواب دادن به پرسش‌ها ندارد و کوتاه پاسخ می‌دهد. 

 چند بار ازدواج کردی‌؟ 
۱۳ یا ۱۴ بار، شاید هم ۱۵ بار.‌
 
چند نفر از شوهرانت را کشتی؟ 
۱۱ نفر را کشتم‌. یکی هم قصد کشتنش را داشتم که نتوانستم و فرار کردم .

 چرا می‌کشتی‌؟ 
به خاطر جنون.
 
از چه سالی قتل‌ها را شروع کردی؟ 
از سال ۸۰.‌
 
با هر شوهرت چند وقت زندگی می‌کردی؟ 
فرق داشت‌. یک سال‌، یک ماه‌، ۲۰روز.
 
هر چند وقت یکبار مرتکب قتل می‌شدی؟
اوایل دو سال یکبار‌. بعد زمان‌ها کمتر شد.
 
اهل کجایی؟
روستایی در ساری.
 
قربانیانت هم اهل این شهر بودند؟ 
نه. اهل جویبار، نکا، محمودآباد، آمل، ساری و بابل بودند.‌
 
چقدر مهریه به دست آوردی‌؟ 
۷۵میلیون، ۲۴۰میلیون یا ۱۴سکه بهار آزادی.‌
 
قصد داشتی تا چه زمانی به قتل‌ها ادامه بدهی؟ 
تا وقتی که دستگیر می‌شدم یا می‌مردم.
 
شوهرانت را چطور می‌کشتی‌؟ 
به آنها قرص قند می‌دادم‌، بعد حوله را جلوی صورت‌شان می‌گرفتم و خفه می‌شدند. قرص را می‌خوردند بی‌حال می‌شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۱
۰
۰
همدست داشت
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها