با 2500 جایگاه عرضه سوخت سی ان جی در کشور 22میلیون متر مکعب توزیع و تغذیه سی ان جی ومعادل 22میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه جویی می شود.
کد خبر: ۱۴۲۳۲۷۵

علی اکبر نژادعلی مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران در گفتگو با رادیو اقتصاد اظهار داشت: با تجهیز و افزایش 400جایگاه سی ان جی دیگر در شهرهای جدید انتظار می رود که روند خدمت رسانی به مردم در خصوص سوخت سی ان جی افزایش یابد.
نژادعلی گفت: در سیستان و بلوچستان در حال حاضر 13جایگاه سوخت سی ان جی وجود دارد که درصدد هستیم تا با افزایش  جایگاه به 50 دستگاه در این استان، ظرفیت توزیع و عرضه سوخت سی ان جی را افزایش دهیم.
وی در ادامه با اشاره به برخی شهرها از جمله کرمان و دیگر نقاطی که از این سوخت کم بهره ترند افزود: هدف ما افزایش ظرفیت تعداد و تجهیز جایگاه هاست تا از این فرصت برای کاهش مصرف بنزین و افزایش خودروهای دوگانه سوز بهره مند شویم.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران در ارتباط با تجهیز رایگان تاکسی ها به سی ان جی بیان داشت: در 2 سال گذشته مقر شده بود تا  یک میلیون تاکسی به سی ان جی تجهیز و دوگانه سوز شود که حدود 300 هزار دستگاه تا امرزو دوگانه سوز شد.
وی اظهار امیدواری کرد با پتانسیل موجود تا 700هزار دستگاه دیگر از تاکسی ها و خودروهای عمومی از سوخت سی ان جی بهره مند شوند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها