مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دشتستان خبر داد؛

صدور اولین مجوز از سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در استان

مقرر شد به زودی تسهیلات مورد نیاز برای خرید خرمای دشتستان به صورت توافقی به شرکت‌های بومی اختصاص یابد
کد خبر: ۱۴۲۳۱۶۵
نویسنده زهرا ماندنیان فرد-خبرنگار

خرید توافقی خرمای دشتستان به دستور وزیر جهاد کشاورزی

به گزارش جام جم/رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دستور وزیر جهاد کشاورزی برای خرید خرمای توافقی دشتستان صادر شد.
 
دکتر ابراهیم رضائی پیرامون خرید توافقی خرمای دشتستان اظهار داشت: در نشستی که امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی، معاونین وزیر و رئیس سازمان تعاون روستایی داشتیم موضوع خرمای دشتستان به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفت.
 
وی اضافه کرد: در این نشست ارتباط تلفنی در حضور وزیر جهاد کشاورزی با وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس بانک کشاورزی برقرار شد و تصمیمات خوبی در مورد خرمای دشتستان اتخاذ شد.
 
نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مقرر شد به زودی تسهیلات مورد نیاز برای خرید خرمای دشتستان به صورت توافقی به شرکت‌های بومی اختصاص یابد.
 
وی با اشاره به اینکه خرید خرما در دستور کار سازمان تعاون روستایی و سازمان میادین میوه و تره‌بار تهران برای برخی از مراکز و سازمان‌ها قرار گرفته است، ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد که مسئله خرمای دشتستان را تا انتها دنبال می‌کند.
 
دکتر رضائی خاطرنشان کرد: وزیر جهاد کشاورزی در این نشست به معاونان خود دستور داد که موضوع خرمای دشتستان تا رسیدن به قیمت مطلوب با جدیت پیگیری و دنبال شود.
 
وی ادامه داد: رئیس تعاون روستایی نیز در این نشست وعده داد که تسهیلات خرید خرما به زودی پرداخت می‌شود و شاهد قیمت خوبی برای خرید خرمای دشتستان خواهیم بود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها