مدیرکل هواشناسی کرمانشاه خبر داد؛

کاهش نسبی دمای هوای روزانه در کرمانشاه

با همکاری شهردار محترم کرمانشاه و اعضای محترم شورای اسلامی شهرکرمانشاه سامانه های هوشمند ثبت تخلفات ساکن با نصب بر روی خودرو و بصورت متحرک در کرمانشاه به کمک پلیس می آید. این سامانه با قابلیت حرکت سریع در طول خیابانها کلیه پلاک ها را ثبت و تخلفات مربوطه را اعمال قانون می نماید .
کد خبر: ۱۴۲۳۰۷۴

جام جم آنلاین؛  ” سرهنگ محمد حیدری ” اظهار داشت : با توجه به نارضایتی شهروندان از معضلات ومشکلات ترافیکی از جمله بی نظمی و گره های ترافیکی شهر کرمانشاه که به دلیل وجود انبوه خودرو ها در معابر اصلی و انجام مکرر تخلفات: سد معبر ،پارک دوبل ،توقف در حریم تقاطع ها ومیادین،توقف بر روی گذرگاه عابرین پیاده،ایجاد آلودگی دیداری وشنیداری و… می باشد و از طرفی برخورد با تخلفات توسط پلیس بصورت سنتی متناسب با حجم تخلفات ساکن و طول معابر آنهم در شرایط مختلف آب هوای نمی باشد،بهره گیری از سامانه های هوشمند در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

رئیس پلیس راهور استان : ضمن تقدیر از همراهی و همکاری شهروندان قانونمند با تاکید بر هوشمند سازی و نقش آن در انضباط ترافیکی و کاهش تخلفات و حوادث ترافیکی ،خواستار توسعه شبکه هوشمند سازی تجهیزات ترافیکی در شهر کرمانشاه و ارتقاء فرهنگ ترافیک توسط رسانه های ملی و دستگاههای فرهنگ ساز گردید .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها