مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان خبر داد:

بهره‌برداری از بازار جدید کوثر ۲ در سپاهان‌شهر تا آبان‌ امسال

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان از بهره‌برداری از بازار جدید کوثر ۲ در سپاهان‌شهر تا آبان‌ امسال خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۲۵۲۸

جام جم آنلاین اصفهان؛ امیرحسین ماه‌آورپور با اعلام این خبر گفت: فروشگاه کوثر شماره 2 واقع در سپاهان‌شهر، سال ۸۹ در فضایی به مساحت هزار مترمربع احداث شد، اما با توجه به درخواست مشتریان ظرفیت آن نسبت به جمعیت مخاطب و نیاز شهروندان به تنوع محصولات متناسب نبود.

او ادامه داد: بر این اساس، زمینی در مجاورت این فروشگاه به مساحت 2 هزار و 110 مترمربع با همکاری شهرداری منطقه 5 تملک شد و در حال حاضر عملیات احداث بازار جدید در حال تکمیل است و تا آبان ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

او با بیان اینکه بازار کوثر ۹ واقع در پل تمدن هم که به‌منظور بازسازی تعطیل شده است، از ابتدای زمستان امسال آماده خدمت‌رسانی به شهروندان می‌شود، افزود: عملیات احداث بازار کوثر ۱۶ واقع در شهرک شهید کشوری نیز ابتدای ۱۴۰۴ به پایان می‌رسد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: بازار کوثر ۱۱ جنب پارک قلمستان که به دلیل نبود ایمنی تخریب شده است، تا نیمه دوم سال آینده به چرخه فعالیت باز می‌گردد.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها