مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان عنوان کرد:

تولید ریل، مظهر شکست تحریم‌های ظالمانه

کد خبر: ۱۴۲۰۵۸۲

جام جم آنلاین اصفهان؛ مدیر عامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان به مناسبت روز پزشک  پیام تبریک صادر کرد:

نامگذاری یک روز از تقویم همزمان با زادروز طبیب برجسته و نامدار ایرانی شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا به نام روز پزشک، بهانه ای است تا به یاد بیاوریم ارج و قرب انسان هایی که تلاش کرده اند تا با بکارگیری دانش، راه و رسم خدمت به همنوع خود را در والاترین سطح ممکن در پیش گیرند و امید به زندگی را مداوم بسط دهند و آرامش را ارزانی دارند.

بدون شک جایگاه و منزلت حرفه پزشکی در جامعه، مرهون مجاهدت‌ها و تلاش پزشکانی است که همواره با تعهد به سوگند خود و عمل به مسئولیت اجتماعی خویش، نجات جان و مراقبت از سلامت انسان‌ها را در اولویت قرار داده و در تمام سختی‌ها و فراز و فرودها برای خدمتگزاری به مردم خالصانه گام برداشته‌اند.

پزشکانی که در هشت سال دفاع مقدس با ایثار و حماسه خود عزتی دوباره به سرزمین ما بخشیدند و طی سال های اخیر نیز در سنگر خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا ثابت قدم ایستاده و برای حفظ جان مردم ایثار و جانفشانی کردند و جامعه این شجاعت و ایثارگری آنان را هرگز فراموش نخواهد کرد.

اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن گرامیداشت این روز از زحمات و تلاش های یکایک پزشکان ، به ویژه پزشکان زحمتکش و توانمند فعال در هلدینگ پتروپالایش اصفهان تقدیر و تشکر نموده و از درگاه حضرت احدیت برای یکایک عزیزان  آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

دکتر محسن قدیری

مدیر عامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها