یزد- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: در هفته دولت امسال ۱۱۹ طرح برق‌رسانی با هزینه‌ای بالغ بر ۱۹۹ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.
کد خبر: ۱۴۲۰۰۳۵

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، علی جم با اشاره به افتتاح ۱۱۹ طرح برق‌رسانی در هفته دولت امسال به ارزش نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان اظهار داشت: تامین و بهبود روشنایی معابر اصلی و فرعی، برق‌رسانی به روستاها و شهرک‌ها، تامین برق مسکن ملی، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه و توسعه و ایجاد شبکه جهت تامین برق متقاضیان، افزایش پایداری شبکه و بهبود کیفیت ولتاژ، جایگزینی شبکه مسی با کابل خودنگهدار و تعویض و ترمیم پایه‌های فرسوده از مهمترین طرح‌های قابل افتتاح در هفته دولت است.

وی در همین رابطه به تامین روشنایی بلوارهای کاظم یزدی، میدان شهید الله دادی، انبیا، فضیلت و نعیم آباد در شهرستان یزد، تبدیل چراغ گازی به ال‌ای‌دی در دو شهرستان ابرکوه و تفت، تامین روشنایی معابر اصلی هرات، روشنایی میدان ورودی گاریزات، اصلاح روشنایی بلوار برق بهاباد و اجرای فاز سوم بلوار رفیعیان معابر فرعی آسفیج اشاره کرد.

جم اظهار داشت: برق رسانی به شهرک امام علی فهرج، روستای مراد آباد ابرکوه، روستای خوسیک و لای بیدک تفت، سه روستا در هرات، اراضی دهیاری‌های زارچ ، روستای مهدی‌آباد تقوی‌ها، مهدی آباد سرچشمه، محمد آباد تنگ ماهور، فاز سوم ترکان و شهرک چنارناز مروست، روستای خورمتک و کوثر بهاباد نیز از طرح‌های برق رسانی به روستاها و شهرک‌ها محسوب می شود.

وی تامین برق ۱۵ طرح به مناسبت هفته دولت شامل اراضی دانه سا و پردیس زندگی، تامین برق نهضت ملی مسکن در شهرستان‌های اردکان، بافق، بهاباد، زارچ و اشکذر، شهرک ۵۰۰ واحدی مسکن ملی مهریز و تامین برق چهار مجموعه مسکونی در شهرستان میبد با هزینه بالغ بر ۶۹۶ هزار و ۹۰۴ میلیون ریال نیز اشاره کرد.

جم گفت: ۱۴ هزار متر از شبکه‌های مسی در شهر یزد به کابل خود نگهدار تبدیل شده که به همراه طرح سیم به کابل اردکان به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول در پایان رویت‌پذیری تمام مشترکین صنعتی و کشاورزی و کنترل‌پذیری  افزون بر ۱۲ هزار و ۳۰۰ مشترک در سطح استان را از اقدامات مهم این شرکت برشمرد و گفت: توسعه هوشمندسازی و اتوماسیون شبکه، ارتقای سیستم‌ها با بهره گیری از برنامه‌های کاربردی برای سهولت در ارائه خدمات به مردم و تلاش برای رسیدن به اهداف استراتژیک صنعت برق از برنامه‌های این شرکت تا سال آینده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها