وزیر کشور با تقدیر از عملکرد استاندار بوشهر و مجموعه استانداری گفت؛

رتبه خوب استان بوشهر در ارزیابی

پنجمین نشست ارزیابی عملکرد استانداران به ریاست وزیر کشور برگزار شد و به بررسی اقدامات استانداری بوشهر اختصاص یافت.
کد خبر: ۱۴۱۷۵۳۷

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، پنجمین نشست ارزیابی عملکرد استانداران به ریاست وزیر کشور برگزار شد و به بررسی اقدامات استانداری بوشهر اختصاص یافت.
 
دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در این نشست که با حضور معاونان متبوع و احمد محمدزاده استاندار بوشهر و معاونانش برگزار شد، خواستار تکمیل طرح نوسازی نخل‌ها شد.
 
خرید خودرو برای فرمانداری‌ها، استفاده از مولدسازی برای تکمیل ساختمان فرمانداری‌ها و تغییر محل دفن بهداشتی پسماندهای بوشهر در مدت زمان یک ماه از دیگر مواردی بود که وزیر کشور بر آن تاکید کرد.
 
دکتر وحیدی همچنین خواستار تدوین برنامه پنج ساله برای شهرداری ها و اعطای مشوق برای احیا یا بازسازی بافت فرسوده شد و تاکید کرد: تکلیف سه هزار قایق بی هویت در سواحل بوشهر هرچه سریع‌تر روشن شود.
 
وی با تقدیر از عملکرد استاندار و مجموعه استانداری بوشهر یادآور شد: اقدامات انجام شده در این استان رتبه خوبی گرفته اما ظرفیت های موجود در این منطقه از کشور بیش از اینها است.
 
وزیر کشور با اشاره به اهمیت توسعه صادرات،تاکید کرد: استان های بوشهر، خوزستان و هرمزگان برنامه مشترکی را برای توسعه تجارت و جذب سرمایه گذاری با کشورهای جنوبی خلیج فارس به کار گیرند.
 
دکتر وحیدی همچنین اقتصاد دریامحور را ظرفیت مهمی برای استان بوشهر برشمرد و ادامه داد: لازم است بنادر ساماندهی شوند و با افزایش ظرفیت بنادر، نرخ بیکاری کاهش یابد.
 
احمد محمدزاده استاندار بوشهر هم در این نشست به ارائه گزارشی از اقدامات و دستاوردهای استان در دولت مردمی آیت الله رئیسی پرداخت.
 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها