یک مغازه صافکاری و دو دستگاه خودروی سوار واقع در آن در جنوب تهران دچار حریق شد.
کد خبر: ۱۴۱۶۳۰۷

به گزارش جام جم آنلاین، در ساعت پنج صبح امروز وقوع یک مورد حادثه حریق در یک مغازه صافکاری و نقاشی خودرو به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۲۸، ۶۵، ۸۱ را به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید چراغی، خیابان زمزم اعزام کرد.

در ادامه با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد حریق در یک مغازه صافکاری و نقاشی به مساحت ۲۵۰ متر مربع رخ داده و دو دستگاه خودروی سواری داخل آن نیز در حال سوختن است. همچنین شعله‌های آتش‌ در حال سرایت به بخش‌ها و خودروهای دیگر بود.

در این شرایط آتش‌نشانان وارد عمل شده و با تقسیم شدن به دو گروه عملیات جستجو و نجات و اطفای حریق را به شکل همزمان در دستورکار خود قرار دادند. یک گروه از آتش‌نشانان با توجه به احتمال وجود فرد یا افراد محبوس شده در داخل این کارگاه به جستجو پرداختند و گروه دیگر نیز  پس از قطع جریان برق با بکارگیری تجهیزات ویژه و لوله‌های آبرسانی، خود را به کانون آتش‌سوزی رساندند و مشغول مهار شعله های آتش شدند.

دقایقی بعد آتش‌نشانان شعله‌های آتش را مهار و از سرایت آن به دیگر نقاط تعمیرگاه جلوگیری کردند. پس از آن شعله‌های آتش به طور کامل خاموش شد.

خوشبختانه در این حادثه هیچ فردی دچار مصدومیت نشده و نیروهای عملیات پس از اطمینان از نبود خطر، با تحویل ملک به مالکین، پایان ماموریت خود را اعلام کرده و به ایستگاه بازگشتند.

عکس | آتش گرفتن مغازه صافکاری در جنوب تهران

عکس | آتش گرفتن مغازه صافکاری در جنوب تهران

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها