نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

بخش خصوصی باید به سمت هوشمندسازی سوق یابد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر تمام کشورهای دنیا به سمت هوشمندسازی حرکت کرده و باید برای توسعه و پیشرفت همگام با دنیا، اقتصاد و صنعت را هوشمندسازی کنیم.
کد خبر: ۱۴۱۵۹۸۵

جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: "علیرضا منادی" در سی و سومین اجلاس سراسری خانه‌های صنعت، معدن و تجارت کشور اظهار کرد: دولت سیزدهم، دولت الکترونیکی بوده و باید در تمامی جوانب و حوزه‌های صنعتی الکترونیک و هوشمندسازی اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه قانون جهش تولید دانش بنیان را در مجلس پیگیری کردیم، خاطرنشان کرد: این قانون همه موانع گمرکی، بیمه، مالیات و بورس را از سر راه شرکت‌های دانش بنیان برداشته و باید بخش صنعت نیز از این قانون بهره‌مند شود.

به گفته نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، یکی از مشکلات اساسی کشور، قانون‌های بی کیفیت بوده که این قوانین مانع موفقیت و توسعه اقتصاد است.

منادی خاطرنشان کرد: با اصلاح قوانین تولید و دانش بنیان در کشور، اقتصاد دانش بنیان در کشور بیش از پیش فعال شده و کل گردش مالی اقتصاد دانش بنیان ۴۰۰ هزار میلیارد تومان بوده است.

وی افزود: هر چه سریع‌تر، هوشمند‌سازی به سراغ صنایع می‌آید و بخش صنعت باید به استقبال هوشمندسازی برود و فرصت را غنیمت بشمارید. نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون تجارت کشور اکنون کهنه است و قوانین بی‌کیفیت مانع توسعه صنعتگران است و باید قانون تجارت را بروزرسانی کنیم، گفت: اساس پیشرفت یک مملکت بهره وری بوده و باید با بروزرسانی قوانین تجارت، بهره وری را افزایش دهیم.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها