دو جزیره کیش و قشم پرطرفدارترین مقاصد توریستی و تفریحی در جنوب کشور هستند که در فصل پاییز و بهار میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر ایران خواهد بود.
کد خبر: ۱۴۱۴۹۶۷

دو جزیره کیش و قشم پرطرفدارترین مقاصد توریستی و تفریحی در جنوب کشور هستند که در فصل پاییز و بهار میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر ایران خواهد بود. به واسطه گردشگران بسیار، یکی از چالش های بزرگ برای سفر به جزایر قشم و کیش اقامت است و کلی هتل در این جزایر هستند که هزینه سفر را افزایش می دهند برای همین ما می خواهیم یکی از بهترین راه ها برای اقامت و کاهش هزینه های سفر به جزایر قشم و کیش را معرفی کنیم.

 

بهترین راه برای اجاره روزانه آپارتمان در جزایر کیش و قشم

 

بهترین جایگزین بجای هتل های قشم و کیش

دو جزیره قشم و کیش دو بخش توریستی دارند که همه گردشگران در آنجا حضور دارند. در این بخش کلی هتل هست که در ازای خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند هزینه های گزافی را هم از گردشگران دریافت می کنند و از آنجایی که هزینه سفر از اهمیت بالایی برخوردار است، اجاره ویلا در قشم یا اجاره ویلا در کیش بهترین جایگزین بجای هتل ها خواهد بود. یکی از مزیت هایی که اجاره روزانه اقامتگاه دارد، تنوع بالای آن، قیمت مناسب تر از هتل ها و موقعیت آن ها است بطوریکه چه در جزیره قشم و چه در جزیره کیش شما می توانید حتی اگر حوصله شلوغی بخش توریستی را ندارید به مناطق بومی و خلوت تر مراجعه کنید و بهترین اقامتگاه مد نظر را در آنجا رزرو کنید.

اما تنوع، موقعیت و هزینه ها تنها مزیت های اجاره ویلا در کیش یا اجاره ویلا در قشم نیستند و یکی از مهم ترین دلایل، دربست بودن این اقامتگاه ها بوده و هرکسی با هر شرایط و بودجه ای می تواند اقامتگاه مورد نظرش را رزرو کند. بطور مثال، هتل ها همیشه قوانین و مقررات خاصی دارند که شاید بابا میل خیلی ها نباشد و بخاطر این قوانین، بسیاری از گردشگران نتوانند در هتل ها اقامت داشته باشند. همچنین ویلا ها و تمامی اقامتگاه های جزیره قشم و کیش که به صورت روزانه اجاره داده می شوند کاملاً دبست هستند و شما خیالتان از بابت هر مزاحمتی راحت بود.

 

بهترین راه برای اجاره روزانه آپارتمان در جزایر کیش و قشم

 

نگاهی به انواع اقامتگاه ها در قشم و کیش

بطور کلی، در جزایر قشم و کیش چند نوع اقامتگاه به صورت روزانه اجاره داده می شود. محبوب ترین اقامتگاه ها در کیش و قشم، ویلا و آپارتمان است. برای اجاره روزانه آپارتمان در کیش، شهرک های مختلفی در برخی از نقاط جزیره هست مانند دامون ساحلی، شهرک صدف، میرمهنا، نسیم و غیره که برخی مانند شهرک صدف در بخش توریستی هستند و دسترسی به جاهای مختلفی کیش از این شهرک راحت تر بوده و برخی هم مانند میرمهنا در بخش غربی کیش واقع در منطقه بومی نشین واقع شده و از طرفی هم شهرکی ساحلی محسوب می شود. همچنین شهرک های کیش برخی لوکس هستند و به اسم اینکه اقامتگاه در این شهرک قرار دارد، از قیمت ها به مراتب بالاتری نسبت به سایر اقامتگاه ها برخوردارند.

در قشم هم تا حدودی شرایط به همینگونه است و به غیر از ویلا ها، آپارتمان های مبله به وفور در اقصی نقاط جزیره به صورت روزانه اجاره داده می شود و یکی از ملاک های مهم در تعیین قیمت اجاره روزانه آپارتمان در قشم به غیر از امکاناتی که اقامتگاه دارد، فاصله و دسترسی تا معروف ترین جاهای دیدنی قشم و بخش توریستی جزیره است. لازم به ذکر است تعداد محدودی در جزیره قشم و کیش، اقامتگاه بوم گردی اجاره داده شده که حال و هوای سنتی و متفاوتی نسبت به سایر اقامتگاه ها دارند. اقامتگاه های بوم گردی بطور کلی جزء ارزان ترین اقامتگاه ها در دو جزیره قشم و کیش هستند اما در نظر داشته باشید با اینکه ارزان تر هستند اما خبری از امکانات و خدمات رفاهی و سرگرمی در این اقامتگاه ها نبوده و سبک زندگی متفاوتی هم دارند که شاید باب میل خیلی ها نباشد.

 

بهترین راه برای اجاره روزانه آپارتمان در جزایر کیش و قشم

 

راهی ارزان و مطمئن برای اجاره روزانه اقامتگاه در کیش و قشم

بهترین زمان ها برای سفر به دو جزیره قشم و کیش همواره فصل پاییز، بهار و بخصوص عید نوروز است چون در این ایام، دو جزیره قشم و کیش از بهترین شرایط آب و هوایی برخوردار هستند اما همین شرایط مساعد آب و هوایی باعث شده ایامی که گفتیم، شلوغ ترین زمان سفر به دو جزیره قشم و کیش باشد و یکی از مهم ترین چالش ها در این ایام، رزرو اقامتگاه است. همیشه در ایام نوروز و فصل پاییز و بهار، هتل های دو جزیره قشم و کیش بخصوص هتل های خوب به سرعت رزرو می شوند و این موضوع در خصوص اجاره اقامتگاه در کیش و قشم بخصوص اجاره آپارتمان در شهرک صدف کیش نیز مشاهده می شود.

از آنجایی که اکثر گردشگران هم در این ایام می خواهند به دو جزیره قشم و کیش در این ایام سفر کنند، بهتر است از یک الی دو هفته قبل از تاریخ سفر، اقامتگاهی که مد نظر دارند را رزرو کنند تا خیالشان از این بابت راحت باشد. سایت باباسفر به عنوان پلتفرم آنلاین اجاره روزانه اقامتگاه در دو جزیره قشم و کیش و سایر مناطق توریستی ایران، تنوع بالایی از اقامتگاه های مختلف بخصوص ویلا و آپارتمان در دو جزیره قشم و کیش ارائه داده تا گردشگران با هر بودجه، تعداد نفرات و امکانات و سرگرمی هایی که مد نظر دارند بتوانند بهترین اقامتگاه ممکن در این جزیره را رزرو کنند.

تنوع اقامتگاه تنها مزیت رزرو ویلا در قشم و کیش از سایت باباسفر نیست. در سایت باباسفر شما کافیست ابتدا شهر مقصد، تعداد نفرات و تاریخ ورود و خروج را وارد کنید تا تمامی اقامتگاه های شهر مقصد را مشاهده کنید و بعد از آن، تنها به چند کلیک به آسانی اقامتگاهی که مد نظر دارید را حتی از یک ماه قبل رزرو خواهید کرد. همچنین سایت باباسفر بهترین قیمت های اجاره روزانه اقامتگاه در سراسر ایران را دارد و خیالتان از رزرو ویلا در سایت باباسفر راحت خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها