عضو جدا شده از گروهک تروریستی منافقین:

ارتش سایبری منافقین به دنبال ایجاد اغتشاش در کشور است

«ادی راما» نخست‌وزیر آلبانی از منافقین خواست تا اگر به دنبال جنگ با ایران هستند، خاک این کشور را ترک کنند.
کد خبر: ۱۴۱۴۳۹۵

به گزارش جام جم آنلاین، ادی راما در مصاحبه با نشریه آلمانی اشپیگل در پاسخ به سوالی در مورد علت عملیات اخیر نیروهای امنیتی آلبانی در اردوگاه گروهک تروریستی منافقین گفت: مجاهدین خلق (منافقین) سالهاست که در کشور ما حضور دارند. ما پذیرای آنان هستیم به شرط آنکه از خاک آلبانی برای عملیات سیاسی خود استفاده نکنند. آنها(منافقین) بارها این توافق را نقض کرده‌اند.

وی تاکید کرد: آلبانی هیچ قصدی برای جنگ با حکومت ایران ندارد و پذیرای سوءاستفاده‌کنندگان از این مهمان نوازی نیست.

راما با اذعان به تاثیر روابط دوستانه تیرانا و واشنگتن در پناه دادن به منافقین، گفت: ما درها را گشودیم چرا که این گروه تحت تعقیب بود و دوستمان آمریکایی چنین درخواستی را از ما کرده و به خود افتخار می کردیم.

این مقام بلندپایه آلبانیایی افزود: کشورمان تبدیل به سنگر جنگی شده که در آن نقشی نداریم.

تارنمای «آلبانین دیلی نیوز» پیشتر گزارش داده بود که که پلیس آلبانی روز پنجشنبه (۸ تیر) بار دیگر در اردوگاه گروهک تروریستی منافقین واقع در منطقه «مانز» شهر «دراج» مستقر شد.

این تارنمای آلبانیایی در ادامه گزارش داد: نیروهای پلیس در ورودی اردوگاه اشرف ۳ مستقر و تمامی خودروهای خروجی از این اردوگاه را کنترل می کنند.

نیروهای پلیس آلبانی پیشتر نیز در ۳۰ خرداد به مقر این گروهک تروریستی یورش برده بود.

وزارت کشور آلبانی پیشتر در این تاریخ تاکید کرد که اعضای گروهک تروریستی منافقین به یکسری شروط تعیین شده از سوی مقامات این کشور عمل نکرده‌اند.

دادستان آلبانی نیز عنوان کرده بود: اقدامات و فعالیت‌های منافقین در خاک آلبانی بر خلاف توافق‌های صورت گرفته بین دولت و این گروهک صورت گرفته است.

در حمله روز ۳۰ خرداد پلیس آلبانی به مقر گروهک ترویستی منافقین درگیری و تنش هایی میان نیروهای پلیس و اعضای این گروهک رح داد که پلیس از دستگیری چندین نفر خبر داد. طی این حمله ده ها دستگاه رایانه و وسیله الکترونیکی اعضای این گروهک توسط پلیس توقیف شد.

پلیس آلبانی تاکید کرده بود که این عملیات در راستای اجرای قوانین مربوط به پیگرد علیه فساد و جنایت سازمان یافته انجام شد. 

منبع: ایرنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها