جدیدترین رنکینگ باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد

پرسپولیس در جمع ۳ تیم برتر آسیا؛ صعود چشمگیر سپاهان و تراکتور

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در رنکینگ باشگاهی به رتبه سوم آسیا صعود کند.
کد خبر: ۱۴۱۱۰۰۲

به گزارش جام جم آنلاین، جدیدترین رنکینگ باشگاهی اعلام شد که در آن پرسپولیس و استقلال در جمع ۱۰ تیم برتر آسیا قرار گرفتند.

در این رنکینگ تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به کسب نتایج درخشان در ماه‌های اخیر موفق شد با ۱۶۱۷ امتیاز در رتبه سوم قرار بگیرد.

در جدول ماه گذشته پرسپولیس در رتبه پنجم قرار گرفته بود و حالا با صعود ۲ پله‌ای موفق شد در جمع سه تیم برتر آسیا قرار بگیرد.

سرخ‌پوشان پایتخت در رتبه ۱۰۹ جهان قرار دارند و این شانس را خواهند داشت در رنکینگ ماه آینده یک بار دیگر رتبه خود را دورقمی کنند.

استقلال نیز در این ماه موفق شد رتبه خود را در جدول تک رقمی کند. آبی‌پوشان پایتخت با ۱۵۷۸ امتیاز در رتبه نهم جدول قرار گرفت. در جدول ماه گذشته استقلال در رتبه سیزدهم قرار گرفته بود. استقلال در رتبه ۱۶۰ جهان قرار دارند.

بیشترین صعود در این ماه را تیم‌های سپاهان و تراکتور داشتند. سپاهان با ۱۵۴۸ امتیاز در رتبه چهاردهم قرار گرفت در حالی که این در رنکینگ ماه گذشته در رده ۹۱ قرار داشت. تراکتور نیز موفق شد با ۱۶۲ پله صعود در رتبه با ۱۴۳۶ امتیاز در رتبه ۳۷ قرار بگیرد. مس‌رفسنجان که عملکرد خیلی خوبی در این فصل داشت نیز موفق شد با ۲۹۴ پله صعود در جمع پنجاه تیم برتر آسیا قرار بگیرد.

در بین نماینده‌های ایران تنها تیم فوتبال فولادخوزستان در جدول، سقوط داشت. فولادی با ۱۴۳۷ امتیاز در رتبه ۳۶ قرار گرفتند در حالی که در جدول ماه گذشته این تیم در رتبه ۱۸ بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها