مهار تورم بدون مهار بانک‌های خصوصی و دلار امکان‌پذیر نیست
مهدی عسگری در شورای اداری استان البرز مطرح کرد؛

مهار تورم بدون مهار بانک‌های خصوصی و دلار امکان‌پذیر نیست

معاون سیاسی، انتظامی و امنیتی استان البرز از واگذاری ۳ قطعه زمین به ۶ خانواده البرزی دارای سه فرزند سه قلو و بالاتر خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۰۴۱۲

به گزارش جام جم آنلاین البرز، مرتضی ولی پوری، معاون سیاسی، انتظامی و امنیتی استانداری البرز، در قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با بیان اینکه حرکت عظیم فرهنگی برای رشد جمعیت در استان شکل گرفته و با توجه به ابلاغیه دستورالعمل جوانی جمعیت به دستگاههای اجرایی استان برنامه راهبردی جوانی جمعیت در استان تدوین شود.

وی خواستاراجرای بیشتر اقدامات فرهنگی در شهرستان های استان توسط فرمانداران برای افزایش جمعیت شد، افزود: همت عالی و تلاش جدی استاندار در این خصوص با ایجاد قرار گاه‌های مختلف مسکن، اجتماعی، اشتغال و ... مبنی بر تاکید افزایش شاخص جمعیت است.

معاون استاندار گفت: در این راستا باید گفتمانی قالب در حوزه رشد جمعیت جوان با هدف آسیب شناسی صورت گیرد و دستگاههای اجرایی استان اهتمام ویژه در این مهم داشته باشند.

ولی پوری با بیان اینکه مشوق های لازم دولتی، تسهیلاتی نیز برای این امر در نظر گرفته شده است و نیاز است با فرهنگ سازی اصولی در ارتباط با افزایش جمعیت بسته‌های تشویقی ملموس باشد.

گفتنی است در این نشست به شش خانواده البرزی که دارای فرزندان سه قلو و بالاتر بودند سه قطعه زمین واگذار شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها