اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها با حضور گسترده مردم شامگاه دوشنبه هشتم خرداد ماه در میدان خراسان تهران برگزار شد.عکاس: مهربان افسر کشمیری
کد خبر: ۱۴۱۰۱۰۷

اجتماع پرشور و پرطراوت بزرگ امام رضایی‌ها با حضور گسترده مردم شهر تهران شامگاه دوشنبه هشتم خرداد ماه در دهه کرامت برگزار شد.

اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها با تلاوت قرآن توسط حامد شاکرنژاد و آئین نورافشانی آغاز شد.

سپس حجت الاسلام شهاب مرادی به سخنان کوتاهی پرداخت. مداحی و نوحه خوانی مداحان برجسته کشوری همچون عبدالرضا هلالی، محمدحسین پویانفر، محسن عراقی، محمد فصولی، امین قدیم سید محمد رضا نوشه ور از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

در این مراسم حجت الاسلام مرادی با اشاره به دهه کرامت گفت: باید صلوات به امام رضا (ع) را یک فعالیت هر روزه قرار دهیم. در هر جایی که هستیم سلام به ائمه را فراموش نکنیم و صلوات خاصه را با نیت قلبی و رو به به سمت امام رضا برای ارتباط قلبی بیشتر استفاده کنیم.

وی ادامه داد: سفر به مشهدالرضا را همیشه در فعالیت‌های زندگی خود قرار دهیم و با هر سطح و امکاناتی که وجود دارد خود را به زیارت این امام رئوف برسانیم.

این مراسم از ساعت ۲۰ با حضور مردم و نوجوانان و کودکان آغاز شد، و سپس اکثر کودکان و نوجوانان حاضر سربندها و پرچم‌های مزین به نام ائمه به سر داشتند. همچنین حضور خواهر و برادرها در کنار هم حضور داشتند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها