فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

دستگیری عاملان تیراندازی در زاهدان و چابهار

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان خبر داد:

بازداشت مظنونان حمله مسلحانه به رئیس شبکه بهداشت بشاگرد

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان گفت: به دنبال حمله مسلحانه به رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد، سه مظنون دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۴۱۰۰۷۹

به گزارش جام جم آنلاین، احمد پویافر شامگاه دوشنبه در تشریح جزییات بیشتر این حادثه به رسانه‌ها اعلام کرد: شب گذشته حوالی ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه فرد یا افرادی به سمت منزل مسکونی رییس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد تیراندازی کرده بودند که تنها دو گلوله به آشپزخانه منزل وی برخورد کرده بود.

وی با بیان اینکه در این حمله مسلحانه، به هیچ فردی آسیب وارد نشده و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد در سلامت کامل به سر می‌برد، شب گذشته ۲ نفر مشکوک به دست داشتن در این اقدام مسلحانه دستگیر شدند و امروز نیز یک نفر دیگر دستگیر شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان اضافه کرد: این افراد مظنون به مشارکت در تیراندازی هستند و تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان از سوی مراجع انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی در حال انجام است.

گفتنی است؛ ساعت ۲۲ شب گذشته پیرداد نجفی، رییس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد هنگام برگشت از محل کارش مورد سوء قصد افراد ناشناس قرار گرفت و با سلاح کلاشنیکف ۱۲ تیر به وی شلیک شده بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها