رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در واکنش به انتشار خبری مبنی بر ایمن نبودن بیمارستان تازه افتتاح شده حضرت مهدی(عج) گفت: بیمارستان حضرت مهدی (عج) پیشرفته‌ترین پروژه درمانی و ساختمان تهران است و می‌تواند زلزله ۹ ریشتری را نیز تحمل کند.
کد خبر: ۱۴۰۹۷۱۴

به گزارش جام جم آنلاین، دکتر حسین قناعتی در گفت‌وگو با تسنیم در واکنش به انتشار خبری از قول رئیس کل دادگستری استان تهران مبنی بر ایمن نبودن بیمارستان تازه افتتاح شده حضرت مهدی (عج) اظهار کرد: ما از توجه ویژه رئیس محترم دادگستری نسبت به مسئله ایمنی ساختمان‌ها تشکر می‌کنیم اما رسانه‌ای شدن این موضوع را بدون بررسی مستندات دانشگاه علوم پزشکی، صحیح نمی‌دانیم.

وی افزود: باید توجه داشت که اگر پیگیری خوب وزارت بهداشت نبود ساختمان بیمارستان حضرت مهدی (عج) تا پنج سال دیگر هم افتتاح نمی‌شد؛ این بیمارستان برای قشر ضعیف جامعه خدمات درمانی بسیار مناسبی را ارائه می‌کند.

قناعتی ادامه داد: ساختمان بیمارستان حضرت مهدی (عج) پیشرفته‌ترین پروژه درمانی و ساختمان تهران است و با طراحی‌های صورت گرفته می‌تواند حتی زلزله 9 ریشتری را هم تحمل کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: بیمارستان حضرت مهدی (عج) از لحاظ اطفای حریق سیستم کاملاً اماده‌ای دارد و سیستم اعلام حریق نیز به علت اینکه دو طبقه پایین هنوز تکمیل نشده در این دو طبقه کامل نبوده است و پس از تکمیل بخش‌های مختلف ساختمان، فعال خواهد شد. سازمان آتش نشانی دسترسی به ساختمان را طی مانورهای عملیاتی بررسی کرده و مستندات آن نیز موجود است. این جانب از سازمان ایمنی آتش‌نشانی تهران بسیار تشکر می‌کنم که برای حفظ جان شهروندان عزیز نهایت حساسیت را دارند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها