اعتراض رئیس فدراسیون والیبال کشورمان جواب داد

عکس‌العمل سریع FIVB و قول فابیو به ایران

با درخواست مدیر کل اجرایی فدراسیون جهانی والیبال، محمدرضا داورزنی در جلسه‌ای آنلاین به بحث و گفتگو در خصوص مشکلات ویزای آمریکا و هلند نشست.
کد خبر: ۱۴۰۹۳۸۰

به گزارش جام جم آنلاین، پس از ارسال نامه رئیس فدراسیون والیبال ایران به آری گراسا رئیس FIVB در خصوص درخواست لغو میزبانی آمریکایی‌ ها به علت عدم توانایی در صدور ویزای تیم ملی والیبال ایران و اعلام آمادگی تهران برای میزبانی از تیم‌ها در هفته سوم لیگ ملت‌ها در بالاترین سطح بین‌المللی، شب گذشته مسؤولین فدراسیون جهانی والیبال با ارسال پیامی خواستار برگزاری جلسه آنلاین در سریعترین زمان ممکن شدند.

بر این اساس ظهر امروز محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران، فابیو آزوددو و استفان باخ مدیر کل اجرایی و رئیس حقوقی فدراسیون جهانی والیبال در جلسه‌ای آنلاین به بررسی راه‌حل‌هایی برای حل مشکلات موجود پرداختند.

محمدرضا داورزنی با اعلام مواضع فدراسیون والیبال ایران، از عدم توانایی آمریکایی‌ها برای صدور ویزای تیم ملی گلایه کرده و ضمن یادآوری آمادگی تهران برای میزبانی در هفته سوم این رقابت‌ها، خواهان پیگیری بیشتر و سریع‌تر این موضوع شد.

فابیو آزودو مدیر کل اجرایی فدراسیون جهانی والیبال ضمن ابراز همدردی به دلیل به وجود آمدن این مشکلات و تاکید بر هم موضع بودن FIVB با فدراسیون والیبال ایران در خصوص عدم همکاری سفارت آمریکا در ترکیه بر هم جبهه بودن ایران و FIVB بر سر این موضوع و حمایت از بازیکنان ستاره و تیم ملی ایران تاکید کرد.

مدیر کل اجرایی FIVB ضمن حمایت از خواسته‌های به حق فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد که فدراسیون جهانی والیبال نهایت تلاش خود را با تمام توان برای برطرف شدن این مشکل به خرج خواهد داد تا در اسرع وقت این موانع برطرف شود.

وی همچنین از استفان باخ خواست تا این موضوعات با جدیت و فشار بیشتری پیگیری شود.

در پایان این جلسه، طرفین ضمن اعلام یکسان بودن مواضع، بر تلاش و انجام اقداماتی در جهت حل مشکلات در روزهای آینده تاکید کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها