فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد:

جهاد تبیین مهم‌ترین راهکار مقابله با جنگ ترکیبی

یزد- فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: الگوی واقعی دختران و بانوان در جامعه اسلامی در رسیدن به عزت و سعادت ، حضرت فاطمه معصومه (س) است.
کد خبر: ۱۴۰۸۷۳۲

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد،  سردار حسین زارع کمالی در جشن بزرگ دختران تمدن ساز در حسینیه امیرچقماق اظهار داشت: راه عزت و سعات دختران در گرو شناخت دقیق و حرکت در مسیر ائمه هدی (ع) و ارزش‌های دینی و انقلابی است.

وی با تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) به اهمیت مطالعه زندگی و خصوصیات اخلاقی و رفتاری امامان معصوم (ع) توسط مردم و جوانان اشاره کرد.

فرمانده سپاه الغدیر به نقش دختران و بانوان در جامعه اسلامی در زمینه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در چهار دهه گذشته اشاره و تداوم آن را بر حسب نیاز جامعه اسلامی خواستار شد.

زارع کمالی به توطئه فرهنگی و جنگ ترکیبی، شناختی و ادراکی دشمنان علیه نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: بانوان و دختران با همه وجود برای خنثی کردن اهداف دشمنان، ماموریت دینی و انقلابی خود را در جامعه اسلامی انجام دهند.

وی به اهمیت عفاف و حجاب و حفظ ارزش‌های الهی در جامعه اشاره کرد و گفت: باید دختران مسلمان برای حفظ عفاف و حجاب بیش از گذشته نقش الگویی خود را حفظ کنند و موجب ناامیدی دشمنان شوند.

در این مراسم که به مناسب سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع) با عنوان جشن بزرگ دختران تمدن ساز با حضور جمع زیادی از دختران و بانوان و مسئولان به همت سپاه الغدیر برگزار شد چندین برنامه فرهنگی و هنری شامل سرود و مسابقه برگزار شد.

همچنین نماهنگ روز دختر به مناسبت میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (ع) به خوانندگی و شاعر این نماهنگ، سیدصادق آتشی از شعرا و هنرمندان یزد رونمایی شد.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها