علی‌اصغر عباس‌زاده، سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه؛از انجام تشریفات گمرکی کالاهای همراه ۲۹ هزار و ۳۹۹ مسافر ورودی و خروجی از گمرکات استان در فروردین‌ماه سال‌جاری خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۷۷۳۸

جام جم آنلاین؛ سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه، از انجام تشریفات گمرکی کالاهای همراه ۲۹ هزار و ۳۹۹ مسافر ورودی و خروجی از گمرکات استان در فروردین‌ماه سال‌جاری خبر داد.

وی اظهار کرد: از این میزان مسافر در مدت مذکور، ۱۵ هزار و ۵۸۰ نفر آن‌، مسافران ورودی به کشور است که از طریق گمرکات مرزی پرویزخان و خسروی وارد کشور شده است.

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان کرمانشاه افزود: تعداد مسافران ورودی به کشور در فروردین ماه سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۷۵ درصدی داشته است.

وی سهم مسافران خروجی از گمرکات مرزی پرویزخان و خسروی در فروردین‌ماه سال‌جاری را ۱۳ هزار و ۸۱۹ نفر اعلام کرد و افزود: این تعداد مسافر خروجی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۸۴ درصد افزایش داشته است.

عباس‌زاده خاطرنشان کرد: در  مجموع در فروردین‌ماه‌ سال‌جاری ۲۹ هزار و ۳۹۹ مسافر از مرزهای خسروی و پرویزخان تردد داشته‌اند که تشریفات گمرکی کالاهای همراه آنان توسط کارکنان گمرکات خسروی و پرویزخان در کوتاه‌ترین زمان انجام پذیرفته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها