سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه طی ۲ روز گذشته نوشت: برغم قساوت صهیونیست‌ ها، فلسطین مظلوم اما مقتدر می‌ایستد و شهادت برخی فرماندهان مقاومت، مانع پاسخ به رژیم نخواهد شد.
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه طی ۲ روز گذشته نوشت: برغم قساوت صهیونیست‌ ها، فلسطین مظلوم اما مقتدر می‌ایستد و شهادت برخی فرماندهان مقاومت، مانع پاسخ به رژیم نخواهد شد.
کد خبر: ۱۴۰۷۴۸۶

به گزارش جام جم آنلاین، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه طی 2 روز گذشته در توئیتی نوشت: اشغالگران طی 2 روز حدود 200 نقطه در نوار غزه را هدف گرفتند. عمده اهداف رژیم، اماکن مسکونی بود که تاکنون بیش از 25 شهید و ده‌ها مجروح به ویژه از کودکان و زنان برجای گذاشت.

وی تصریح کرد: برغم قساوت صهیونیست‌ها، فلسطین مظلوم اما مقتدر می‌ایستد و شهادت برخی فرماندهان مقاومت، مانع پاسخ به رژیم نخواهد شد.

کنعانی همچنین نوشت: فلسطین و گروه‌های مقاومت آن متحد، مصمم و مجهزند و رژیم اشغالگر و ساکنان غاصب سرزمین‌های اشغالی از جنایات فعلی خود همانند گذشته نتیجه‌ای جز شکست نخواهند گرفت، اما پایداری و مجاهدت ملت فلسطین در برابر متجاوزان، رافع مسؤلیت دولت‌ها و ملتهای اسلامی در حمایت قوی و مؤثر از فلسطین نیست.

وزارت بهداشت فلسطین بامداد امروز پنجشنبه از افزایش شمار شهدای حمله رژیم اسرائیل به نوار غزه خبر داد و گفت که طی ین حمله، 25 نفر به شهادت رسیدند. شمار زخمی‌ها نیز به 70 تن رسید.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین بامداد امروز پنجشنبه در بیانیه‌ای از شهادت «علی حسن غالی» عضو شورای نظامی این جنبش و مسئول یگان موشکی خبر داد.

بر اساس این بیانیه، این فرمانده در حمله بامدادی امروز به شهر حمد واقع در غرب خانیونس در نوار غزه به شهادت رسیده است. با شهادت این فرمانده، شمار شهدای میدانی جهاد اسلامی طی سه روز گذشته به چهار تن افزایش یافت.

رژیم اسرائیل بامداد امروز چهار خانه را نوار غزه هدف قرار داد که یکی از این خانه‌‌ها متعلق به یک زن فلسطینی بود که خلاف ادعای صهیونیست‌ها مبنی بر هدف قرار دادن مناطق و مراکز نظامی را نشان می‌دهد.

سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد که ترور شهید حسین غالی با هماهنگی ارتش و دستگاه شاباک (امنیت داخلی این رژیم) صورت گرفته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها