استاندار آذربایجان‌ غربی گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) یکی از باندهای سازمان‌ یافته قاچاق کالا در مرزهای جنوب استان شناسایی و با همراهی دستگاه قضایی برخوردهای قانونی انجام شد.
کد خبر: ۱۴۰۷۴۰۹

به گزارش جام جم آنلاین از ارومیه به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌ غربی، محمدصادق معتمدیان با اشاره به کشف و ضبط بیش از 50 هزار قلم انواع لوازم خانگی در این محموله بزرگ قاچاق، اظهار داشت: ارزش ریالی محموله کشف‌شده، 52 هزار میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با بیان اهمیت مبارزه با قاچاق کالا در رشد تولید و مهار تورم، اتخاذ تدابیر همه‌جانبه در راستای مبارزه با قاچاق کالا را ضروری دانست.

استاندار آذربایجان‌غربی، با یادآوری اینکه تولید داخلی به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های اصلی و اساسی و موتور محرکه پیشرفت اقتصادی مطرح است، ابراز کرد: هرآنچه برای تقویت این اصل تلاش شود به همان میزان روند دستیابی به توفیقات اقتصادی با سرعت و شتاب فزاینده‌تری همراه خواهد شد.

معتمدیان با قدردانی از مجموعه وزارت اطلاعات، و دیگر دستگاه‌های متولی در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصریح کرد: کشف و ضبط محموله قاچاق مذکور، در راستای تحقق سیاست‌های دولت سیزدهم و در حمایت از تولید داخلی و اشتغال انجام گرفته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها