دادستان کل کشور گفت: ادعای نماینده مجلس در خصوص وزیر سابق صمت فاقد اسناد و مدارک بود و پرونده برای رسیدگی قانونی به دادسرای تهران ارجاع داده شد.
کد خبر: ۱۴۰۷۲۹۴

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری درباره وضعیت رسیدگی به موضوع ادعای احمد علیرضا بیگی یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر واگذاری خودرو به نمایندگان مجلس افزود: به دنبال شکایت سید رضا فاطمی‌ امین وزیر سابق وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با ادعاهای احمد علیرضا بیگی نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد واگذاری خودرو به تعدادی از نمایندگان مجلس، موضوع به معاونت مربوطه در دادستانی کل کشور برای رسیدگی ارجاع داده شد؛ در همین راستا منتظر اعلام نظر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بودیم.

دادستان کل کشور اظهارداشت: امروز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت نظر هیات نظارت بر نمایندگان مجلس در دادستانی کل کشور دریافت شد.

منتظری گفت: براساس گزارش هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ادعای احمد علیرضا بیگی فاقد اسناد و مدارک است.

وی اضافه کرد: به دنبال شکایت وزیر سابق وزارت صنعت، معدن و تجارت و گزارش هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، موضوع برای پیگیری و رسیدگی قانونی به دادستانی عمومی و انقلاب تهران ارجاع شد تا مراحل قضایی آن طی شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها