یزد- مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان یزد گفت: بیش از هشت هزار خادمیار رضوی سالانه طبق مقررات در ۱۲ شهرستان استان با این مجموعه فرهنگی همکاری دارند.
کد خبر: ۱۴۰۶۷۸۳

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، محمدحسین رحیمی نسب در آیین تکریم و معارفه مدیر ‌جدید کانون‌های خدمت رضوی شهرستان ابرکوه اظهار داشت: خادمیاران رضوی خواهر و برادر به صورت افتخاری و داوطلبانه در زمینه‌های فرهنگی، محرومیت‌زدایی و نمادهای امام رضا (ع) همکاری دارند.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان یزد گفت: محوریت اصلی راه‌اندازی جریان سیار خدمات امام رضایی در سه حوزه فرهنگی، محرومیت‌زدایی، ترویج و افزایش نماد و سبک زندگی رضوی است و تلاش می شود تا در دهه‌های مختلف به ویژه در آستانه فرارسیدن دهه کرامت با همکاری مردم و مسئولان با اقدامات موثر خادمیاران رضوی در اذهان عمومی و نسل جوان ماندگار شوند.

فرماندار ابرکوه نیز اظهار داشت: خادمیاران رضوی در شهرستان در زمینه های فرهنگی و اجتماعی در سال‌های گذشته نقش موثری داشته اند و این اقدامات همچنان باید گسترش یابد.

محمد هادی زارع زاده از اقداماتی که تاکنون در شهرستان ابرکوه توسط خادمیاران رضوی صورت گرفته قدردانی کرد و گفت: انجام امور فرهنگی و محرومیت‌زدایی و بزرگداشت مناسب‌ها همیشه مورد تاکید و حمایت است و همه باید این مجموعه را در شهرستان یاری دهند.

مراسم تکریم و معارفه دبیر جدید کانون‌های خدمت رضوی شهرستان ابرکوه با حضور فرماندار، مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان و روسای ادارات عضو کانون خدمت رضوی در محل فرمانداری منطقه برگزار شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها