یک جهان‌گردی و چند معما
سرگیجه غرب از نمایش بی‌نظیر ایرانی‌ ها در اقیانوس

یک جهان‌گردی و چند معما

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران توانمندی نیروی دریایی را بالا دانست و گفت: دست برتر در دریاها هستیم.
کد خبر: ۱۴۰۶۳۱۶

به گزارش جام جم آنلاین، امیر دریادار شهرام ایرانی پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه اثربخشی و اثرگذاری نیروی دریایی در حوزه دریا بسیار بالاست، افزود: هرچند ممکن است از نظر کمی کمتر باشیم.

وی با بیان اینکه حوزه دریا پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، گفت: در جدول توانمندی‌ها بالاتر از ما وجود ندارد و وقتی ناوگانی از نیروی دریایی در کشوری حضور پیدا می‌کند نشان می‌دهد که از نظر اقتصاد، فرهنگ، علم و دانش و غیره دارای برتری است.

ایرانی با بیان اینکه کشور در حوزه‌های مختلف از جمله فناوری‌های صنعتی حرف‌ها برای گفتن دارد، افزود: اثربخشی ناوشکن‌ های ما در حدی است که وقتی وارد کشوری می‌شویم مردم آن منطقه بعد از مشاهده برخورد و رفتار نیروهای ما به مسائل زیادی پی می‌برند و شوکه می‌شوند.

وی با بیان اینکه ایران هیچگاه منزوی نبوده و دارای اقتدار است، ادامه داد: در دریانوردی‌ها مکرر از کشورهای منطقه و جهان بازدید داشتیم و این بازدیدها اثربخش بوده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ما دنبال اقتدار هستیم نه قدرت، یادآور شد: قدرت از نظر ما پوشالی بوده ولی اقتدار ماندگار است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها