پاشنه آشیل اسرائیل در دفتر نخست وزیر!
در پی حملات حماس به رژیم صهیونیستی:

پاشنه آشیل اسرائیل در دفتر نخست وزیر!

مقام نظامی رژیم صهیونیستی از افزایش اعتماد به نفس جنبش مقاومت فلسطین، حماس و تهدیدهای این گروه ابراز نگرانی کرده است.
مقام نظامی رژیم صهیونیستی از افزایش اعتماد به نفس جنبش مقاومت فلسطین، حماس و تهدیدهای این گروه ابراز نگرانی کرده است.
کد خبر: ۱۴۰۴۶۷۸

به گزارش جام جم آنلاین، یک مقام نظامی رژیم صهیونیستی که به شرط عدم افشای نام با پایگاه «المانیتور» گفت‌وگو کرده از افزایش اعتماد به نفس گروه حماس ابراز نگرانی کرده است.

اظهارت این مقام صهیونیست بخشی از گزارش پایگاه المانیتور با موضوع دور شدن عربستان سعودی از عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی پس از توافق با تهران است.

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه هنگام دیدار با «لیندسی گراهام»، سناتور تندرو آمریکایی گفت که تل‌آویو خواستار عادی‌سازی روابط با عربستان سعودی است.

او گفت: «ما عادی‌سازی [روابط با عربستان] را گام بزرگی به سمت پایان دادن به درگیری‌های اسرائیل-اعراب می‌دانیم. چنین توافقی می‌تواند تبعاتی تاریخی داشته باشد هم برای اسرائیل، هم برای عربستان، هم برای منطقه و هم برای دنیا.»

نتانیاهو تأکید کرد که او در تلاش است با اضافه کردن کشورهای بیشتری به «توافقات ابراهیم» حلقه صلح در منطقه را گسترش داد.

با وجود این، پایگاه المانیتور نوشته که اظهارات خوش‌بینانه نتانیاهو درباره رابطه با عربستان سعودی از سوی مقام‌های امنیتی اسرائیل با دیده تردید نگریسته شد.

یک مقام امنیتی سابق رژیم صهیونیستی به شرط عدم افشای نام به المانیتور گفت:«عجیب‌ترین نکته آن است که علی‌رغم همه دیوارنویسی‌ها و چراغ‌های قرمز در حال روشن و خاموش شدن نتانیاهو همچنان درباره توسعه حلقه صلح صحبت می‌کند و می‌گوید که اسرائیل به زودی عربستان را به توافقات ابراهیم اضافه می‌کند.»

المانیتور نوشته اظهارات این مقام اسرائیلی با گزارش‌هایی درباره سفر هیئتی از حماس به عربستان سعودی در هفته جاری همزمان شد.

یک مقام سابق امنیتی به المانیتور گفت: «سعودی‌ها دارند روی ا (نتانیاهو) تف می‌اندازند اما او خودش و دیگران را اینطور قانع می‌کند که چیز مهمی نیست و فقط دارد باران می‌آید.»/فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها