در پی دیدار استاندار ایلام با خانواده سه معلولی ساکن در مرکز استان و رایزنی وی برای تامین مسکن این خانواده با یک فرد خیر، این فرد نیک اندیش یک‌ واحد آپارتمان به ارزش ۱۳ میلیارد ریال به این خانواده اهدا کرد.
کد خبر: ۱۴۰۴۱۹۲

به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛  مدیر کل، معاون توانبخشی و رییس اداره بهزیستی شهرستان ایلام در دیدار با این فرد خیر که با حضور مدیر کل حوزه ریاست استاندار و روابط عمومی انجام‌ گرفت، تعهد اهدا این واحد مسکونی را اعلام کرد.

اقدام خداپسندانه این خیر در ماه ضیافت الهی در حالی انجام گرفت که وی خواستار عدم انتشار نام و چهره اش شد و این حرکت کمک انساندوستانه اش را ارزشمند تر کرد.


این واحد مسکونی در حالی به این خانواده واگذار می شود که علی رغم حمایت های بهزیستی ولی به دلیل معلولیت سه فرزند و زمین گیر بودن سرپرست این خانواده در شرایط سخت معیشتی قرار داشته و این کمک تحول بزرگی در زندگیشان خواهد داشت.


همچنین استاندار ایلام نیز ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانداری برای کمک به این خانواده اهدا کرد.


مدیرکل بهزیستی ایلام نیز در دیدار با این خیر با اشاره به نقش نیکوکاران برای کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه، خواستار فرهنگ سازی در زمینه افزایش مشارکت مردم برای کمک به معیشت و توسعه زیرساخت های رفاهی معلولان و جامعه هدف بهزیستی شد.


حسین نورعلیوند بیان کرد: فرهنگ مهربانی و یاری رسانی از دیرباز جزئی از فرهنگ این مرز و بوم بوده است.
وی با تقدیر از اقدام ارزشمند این خیر گفت: یاری رسانی و کمک به جامعه هدف بهزیستی با توجه به شرایط جسمی این عزیزان که بیشتر به حمایت نیاز دارند بدون شک ماندگار خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها