شکوفایی وزارت دفاع در حوزه اوره و پلیمر

 وزارت دفاع با تدابیر وزیر دفاع طی دو سال گذشته در حوزه صنعت پتروشیمی اوج شکوفایی خود را تجربه کرده است.
 وزارت دفاع با تدابیر وزیر دفاع طی دو سال گذشته در حوزه صنعت پتروشیمی اوج شکوفایی خود را تجربه کرده است.
کد خبر: ۱۴۰۴۱۱۵

وزارت دفاع با تدابیر وزیر دفاع طی دو سال گذشته در حوزه صنعت پتروشیمی اوج شکوفایی خود را تجربه کرده است. این شکوفایی بیشتر در حوزه های اوره و پلیمر نمود پیدا کرده است

دلیل این موفقیت تدابیر ویژه وزیر دفاع در انتصاب مدیران عامل و اعضا هییت مدیره شرکت‌های اقتصادی زیر مجموعه ودجا بوده است.

رویکرد وزیر دفاع همواره این بوده است که‌ ملاک انتخاب باید مدیرانی باشند که اقیانوسی باشند به عمق یک متر، که کلان نگر باشند و از هوش و هنر مدیریتی بالایی برخوردار باشند و این مستلزم تعهد و سلامت نفس و در عین حال تخصص در حوزه های عمدتا مدیریتی و بعضا فنی می باشد.

از طرفی مدیرانی که از هوش معنوی بالایی برخوردارند که وجدان کاری و تعصب رو سرلوحه همه فعالیت های خود در سازمان قرار می‌دهند و می‌توانند در موفقیت مجموعه اقتصادی ودجا بسیار موثر باشند.

وزیر دفاع با اشاره به پایش محیط اقتصادی داخلی و خارجی، شناسایی فرصت های مرتبط با حوزه اقتصادی، سیاست گذاری اقتصادی در فعالیت های غیر نظامی، تعیین عرصه های مجاز و اولویت های سرمایه گذاری، ایفای نقش در فرآیندتعیین مدیران بنگاه های اقتصادی با رعایت تشریفات قانونی هریک از بنگاه ها، هماهنگی بین بخش های وزارت دفاع در جهت توسعه همکاری ها و هم افزایی اقتصادی، هدایت، حمایت و تسهیل نمودن فعالیت های اقتصادی در عرصه های ملی و فراملی، مشارکت با سایر دستگاه ها و بخش های خصوصی و نظارت راهبردی در عرصه های اقتصادی را از جمله ماموریت های قرارگاه اقتصادی وزارت دفاع عنوان کرده است.

حال که بیش از یکسال از عمر دولت گذشته است این وزیر با اتکا به نیروهای متخصص و جوان و انقلابی توانست موفقیت های بسیار مهمی را در حوزه های اقتصادی کسب نماید و سود قابل توجهی را عاید بخش های اقتصادی نماید و این امر منجربه رضایت همه بازنشستگان نیروهای مسلح و دولت جمهوری اسلامی ایران کشته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها