رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، خاورمیانه امروز را ضدصهیونیستی‌تر از هر زمان دیگری دانست و تصریح کرد: خانه سست صهیونیسم در مرداب خودساخته ظلم و فساد غرق خواهد شد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، خاورمیانه امروز را ضدصهیونیستی‌تر از هر زمان دیگری دانست و تصریح کرد: خانه سست صهیونیسم در مرداب خودساخته ظلم و فساد غرق خواهد شد.
کد خبر: ۱۴۰۳۸۵۴

به گزارش جام جم آنلاین، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت روز قدس در یادداشتی خاورمیانه امروز را ضدصهیونیستی‌تر از هر زمان دیگری دانست و تصریح کرد: خانه سست صهیونیسم در مرداب خودساخته ظلم و فساد غرق خواهد شد.

متن این یادداشت به شرح ذیل است:

روز جهانی قدس روزی است به بزرگی آرمان فلسطین و به بلندای ایستادگی مقاومت امت اسلامی دربرابر استکبار و صهیونیسم.

روز جهانی قدس، روز یادآوری این نکته به جهان است که قدس شریف به دامان جهان اسلام باز خواهد گشت و این وعده قطعی است.

روز جهانی قدس، روز رساندن صدای مظلومین فلسطینی و سایر ملت‌های ستمدیده توسط آحاد جهان اسلام و آزادگان جهان به گوش جهان و نماد تحمیل اراده مسلمانان بر یک رژیم جعلی است.

ابتکاری به ظاهر ساده، ولی هوشمندانه از سوی امام خمینی رحمه‌الله علیه توانسته است قدرتمندتر از هر تقابل سختی، پایه‌های رژیمی مجعول را که بر قدرت‌های بزرگ جهان استکبار تکیه کرده بود سست کرده و به لرزه درآورد.

بدون شک سرانجام این روز، نابودی رژیم منحوس صهیونیستی خواهد بود. رژیمی که این‌روز‌ها به دلیل فساد و ظلم در مردابی خودساخته اسیر شده است و حتی ساکنین اراضی اشغالی نیز دیگر این رژیم را نمی‌خواهند.

اما وظیفه ما در این میدان، جهاد تبیین است تا ابعاد گسترده نقض حقوق بشر، کشتار، جنایات، اقدامات نژادپرستانه، ظالمانه و سفاکانه رژیم کودک‌کش صهیونستی و اشغالگر قدس را به ویژه علیه زنان، کودکان و اسرای فلسطینی ... به گوش جهان برسانیم.

این روز قطعا فرصتی است برای محکومیت معامله قرن و طرح‌های شکست خورده خیانت به آرمان قدس شریف است. امروز جنوب غرب آسیا ضدصهیونیستی‌تر از همیشه تاریخ است.

یاد و خاطره همه شهدای آزادی قدس به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهید سیدعباس موسوی و شهید عماد مغنیه را گرامی میداریم./تسنیم

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۲ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها