معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان:

عاملین انتشار افشانه فلفل به دانش آموزان دختر در زنجان دستگیر شدند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان از دستگیری عاملین انتشار اسپری فلفل به دانش آموزان دختر در شهر زنجان خبر داد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان از دستگیری عاملین انتشار اسپری فلفل به دانش آموزان دختر در شهر زنجان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۳۷۱۲

به گزارش جام جم آنلاین زنجان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان از دستگیری عاملین انتشار افشانه (اسپری) اشک آور فلفل در سرویس ایاب ذهاب یکی از مدارس دخترانه شهر زنجان خبر داد.


ابوالفضل رفیعی در این باره گفت: روز گذشته بعد از تعطیلی یکی از مدارس دخترانه شهر زنجان و در مسیر انتقال دانش آموزان، دو نفر راکبین موتورسیکلت اقدام به ایجاد مزاحمت از طریق انتشار افشانه اشک آور فلفل به سمت دانش آموزان کرده بودند که دقایقی منجر به سوزش چشم و گلو و بدحالی برخی دانش آموزان گردید.


وی ادامه داد: موضوع بلافاصله با کار فشرده اطلاعاتی توسط عوامل فرماندهی انتظامی استان در دستور کار قرار گرفت و افراد مورد نظر غروب همان روز دستگیر شدند.


 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: تحقیقات در مورد انگیزه افراد دستگیر شده در دست بررسی است و به محض کسب نتیجه ، به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها