ماه رمضان؛ فرصتی برای حمایت از فرزندان یتیم و نیازمند

نیکوکاران اصفهانی از شروع ماه مبارک رمضان تاکنون، حمایت از ۲هزار و ۹۴۸ فرزند یتیم و نیازمند را به عهده گرفتند.
کد خبر: ۱۴۰۲۸۲۰

جام جم آنلاین اصفهان؛ کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به اینکه اصفهانی ها در ایام ماه مبارک رمضان به حمایت از فرزندان ایتام و محسنین توجه بیشتری دارند، اظهار داشت: خیران از ابتدای ماه مهمانی خدا تاکنون، حمایت از ۲ هزار و ۹۴۸ نفر از فرزندان ایتام و محسنین را برعهده گرفته اند.

کریم زارع با اشاره به اینکه حامیان فرزندان ایتام و محسنین، یاری رسان این نهاد برای ارائه خدمات بهتر به نیازمندان هستند، ادامه داد: ایام ماه مبارک رمضان، فرصت خوبی برای کسب معنویات بیشتر با حمایت از خانواده های نیازمند است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۳۰هزار فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش این نهاد هستند، افزود: یتیم نوازی و رسیدگی به وضعیت ایتام سنت انبیاء و اولیای الهی بوده و کمیته امداد با مساعدت خیران و به تاسی از ائمه اطهار (ع) این روش را ادامه می دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان با اعلام اینکه بیش از ۵ هزار فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش چشم انتظار حمایت نیکوکاران هستند، بیان داشت: حامیان نیکوکار می توانند آمادگی خود را برای حمایت از فرزندان طرح اکرام ایتام و محسنین با ثبت نام در سایت ekram.emdad.ir یا ارسال عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۳۱ و مراجعه حضوری به تمامی دفاتر این نهاد در سراسر استان اعلام کنند.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها