در طول فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر انجام شد؛

بیش از ۱۹ هزار اقدام توسط کمیته قضایی و انتظامی اصفهان

مسئول کمیته قضایی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه از صبح نخستین روز فعالیت این ستاد تا صبح چهاردهم فروردین سال‌جاری، ۱۳ هزار و ۱۷۵ مورد راهنمایی خودروی مسافران انجام شده است، گفت: در این مدت هدایت و ساماندهی ۲۹۸ متکدی و ۴۱۰ دست‌فروش در سطح این کلان‌شهر انجام شد.
کد خبر: ۱۴۰۲۸۱۰

جام جم آنلاین اصفهان؛ روح‌الله ابوطالبی با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری در اصفهان (کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان) اظهار کرد: در طول فعالیت ستاد ویژه نوروز ۱۴۰۲ و از ساعت ۷:۰۰ روز بیست‌وپنجم اسفند سال ۱۴۰۱ تا صبح چهاردهم فروردین سال‌جاری ۱۰۱۴ تذکر و اعمال قانون بازاریابان اسکان غیرمجاز (کلید به دستان) انجام شده است.

وی افزود: در این بازه زمانی ۵۰۸۲ چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه از صبح نخستین روز فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان تا صبح چهاردهم فروردین ۱۳ هزار و ۱۷۵ مورد راهنمایی خودروی مسافران انجام شده است، گفت: در این مدت هدایت و ساماندهی ۲۹۸ متکدی و ۴۱۰ دست‌فروش در شهر انجام شد.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها