جنبش‌ های مقاومت حماس و جهاد اسلامی:

عکس | عملیات الخلیل پاسخی به جنایات رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی است

جنبش‌ های مقاومت حماس و جهاد اسلامی ضمن استقبال از عملیات استشهادی که منجر به جراحت شدید سه نظامی صهیونیست شد، گفتند این عملیات در واکنش به حملات اشغالگران به نمازگزاران در مسجد الاقصی است.
کد خبر: ۱۴۰۲۵۳۱

به گزارش جام جم آنلاین، ارتش رژیم موقت صهیونیستی بامداد یکشنبه رسماً تایید کرد سه نفری که در جریان عملیات یک فلسطینی در منطقه «بیت اُمِّر» مجروح شدند، نظامی بودند.

در این بیانیه آمده است که عملیات یک راننده فلسطینی منجر به واژگونی جیپ نظامیان ارتش صهیونیستی در شمال کرانه باختری بین شهرهای بیت‌لحم و الخلیل شد.

رادیو ارتش صهیونیستی نیز با اشاره به شهادت عامل عملیات، گزارش داد که او افسر یکی از سرویس‌های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین بود.

همچنین رسانه‌های عبری‌زبان می‌گویند یکی از نظامیان صهیونیست بر اثر شلیک به سر او، در وضعیت بسیار وخیم قرار دارد.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در بیانیه‌ای تاکید کرد:‌ «عملیات در شمال الخلیل پاسخی طبیعی به جنایات و حملات اشغالگران به نمازگزاران در مسجد الاقصی است».

جنبش مقاومت جهاد اسلامی نیز گفت: «عملیات در بیت اُمر را خجسته می‌دانیم و آن را پاسخی به جنایات اشغالگران و هجوم به مسجد الاقصی می‌دانیم».

بامداد شنبه بود که نظامیان رژیم صهیونیستی یک مرد جوان فلسطینی را که قصد داشت از یک زن فلسطینی که مورد حمله اشغالگران قرار گرفته بود حفاظت کند، در نزدیکی مسجدالاقصی هدف تیراندازی قرار داده و به شهادت رساندند. 

عکس | عملیات الخلیل پاسخی به جنایات رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی است

عکس | عملیات الخلیل پاسخی به جنایات رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی است

 

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها