مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد:

ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز | تردد روان در آزادراه قزوین-رشت

کارشناس مرکز مدیریت راههای کشور از ترافیک سنگین در محور شمال به جنوب «چالوس» و «هراز» خبر داد و گفت: تردد در محورهای فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.
کد خبر: ۱۴۰۲۵۲۴

به گزارش جام جم آنلاین، رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور روز یکشنبه (سیزدهم فروردین ۱۴۰۲) گفت: ترافیک در محورهای «چالوس» مسیر شمال به جنوب حدفاصل ماسال تا مجلار و محدوده های مکارود و هزارچم و در «هراز» مسیر شمال به جنوب محدوده‌های بایجان، شاهاندشت، گزنک و آب اسک سنگین گزارش شده است. همچنین در محورهای فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت تردد روان بوده ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

وی در خصوص آخرین وضعیت جوی نیز گفت: بارش برف و باران در برخی از محورهای استان اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به محدودیت تردد با تغییر مسیر در برخی از محورهای مواصلاتی کشور، بیان داشت: این محدودیت در محور قدیم خرم آباد- پلدختر است که تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

روشنی محورهای دارای انسداد فصلی را نیز در لاسم - ارجمندوازک - بلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، جدید هشتگرد – طالقان، گنجنامه – تویسرکان و پونل - خلخال اعلام کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها