بهره‌مندی ۶۰۰۰ مسافر از ایستگاه‌های سلامت جمعیت هلال احمر اصفهان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اعلام اینکه طی ۱۱ روز اخیر ۶ هزار و ۹۱۱ نفر از خدمات ایستگاه‌های سلامت بهره‌مند شدند، گفت: همچنین ۴ هزار و ۹۵۴ کودک نیز از فضای دوستانه کودک بهره‌مند شدند.
کد خبر: ۱۴۰۲۲۹۹

جام جم آنلاین اصفهان؛ محمد نوید متقی با اشاره به آمار عملکرد هلال احمر استان اصفهان از ۲۴ اسفند ماه تا ۶ فروردین، اظهار کرد: در بخش معاونت امداد و نجات در این بازه زمانی تعداد ۱۶۵ مورد عملیات انجام شده است. از این تعداد ۷۴ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند ،۱۳۳ نفر نیز نجات یافتند و ۱۱۱ نفر نیز در پایگاه‌های هلال احمر اسکان یافتند و ۹ نفر نیز رهاسازی شدند.

وی با اشاره به اینکه در معاونت جوانان نیز طی ۱۱ روز اخیر ۶ هزار و ۹۱۱ نفر از خدمات ایستگاه‌های سلامت بهره‌مند شدند، افزود: حدود ۲ هزار و ۶۵۴ نفر نیز از خدمات اکیپ سحاب استفاده کردند. همچنین ۴ هزار و ۹۵۴ کودک نیز از فضای دوستانه کودک بهره مند شدند، حدود ۲۱ هزار و ۳۹۲ نفر نیز به پست‌های ثابت هلال احمر اصفهان مراجعه کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی نیز یک هزار و ۷۳۸ نفر به مرکز توانبخشی مراجعه کردند، اعلام کرد: یک هزار و ۹۰۸ نفر نیز به مراکز توانبخشی هلال احمراستان اصفهان مراجعه کردند. همچنین در این بازه زمانی سه هزار و ۶۲۵ بسته معیشتی به افراد نیازمند هدیه شده است.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها