مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با تبریک تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن، ماه مبارک رمضان را فرصتی مناسب برای رسیدگی به نیازمندان مطرح کرد.
کد خبر: ۱۴۰۲۲۰۶

جام جم آنلاین اصفهان؛ کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با تاکید بر اینکه ترویج فرهنگ اطعام و احسان از برنامه های این نهاد است، اظهار داشت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، پویش اطعام نیازمندان وخانوارهای تحت حمایت ، با مساعدت نیکوکاران در حال اجرا می باشد.

وی به سفارش ها و روایات ائمه اطهار(ع) در خصوص اطعام محرومان و افطار دادن به روزه داران نیازمند اشاره کرد و افزود: توزیع غذای گرم، بسته های معیشتی و... در ایام ماه مبارک رمضان می تواند به تامین معاش خانوارهای تحت حمایت کمک کند.

کریم زارع با اشاره به نگاه ویژه نیکوکاران به فرزندان یتیم و نیازمند در این ایام، ادامه داد: خیران در ماه مهمانی خدا با توجه به سیره مولی امیرالمومنین(ع)، با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین، حمایت از فرزندان نیازمند مورد نظر خود را برعهده می گیرند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با تاکید به شیوه های دریافت کمک های مردمی برای اطعام مددجویان، گفت: خیران در سراسر استان برای اهدای نذورات خود می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد اقدام و وجوهات نقدی خود را با شماره گیری #۰۳۱*۸۸۷۷* و یا واریز به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ در کوتاه ترین زمان ممکن به نیازمندان واقعی برسانند.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها