رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا:

جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال همچنان مسدود است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا اعلام کرد: پس از چندین روز ترافیک سنگین در محورهای کشور به خصوص جاده‌های مواصلاتی استان‌های شمالی، از صبح امروز جمعه شاهد ترافیک آرام هستیم.
کد خبر: ۱۴۰۲۰۵۰

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی امروز (جمعه) درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور به ایرنا گفت: در حال حاضر تردد از محور کرج - چالوس و آزادراه تهران شمال، به دلیل ایمنی پایین ممنوع است.

وی با بیان اینکه رانندگان باید از محورهای جایگزین برای تردد استفاده کنند افزود: در حال حاضر تردد به استان مازندران از مسیر جاده هراز و فیروزکوه ممکن است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ترافیک وسائل نقلیه در این دو محور مواصلاتی را آرام و روان گزارش کرد و گفت: آزادراه قزوین- رشت که از دیگر مسیرهای پرترافیک ما بود نیز شرایط آرام دارد.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: در حال حاضر محور قدیم خرم آباد- پل دختر نیز مسدود است و رانندگان باید از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد- پل زال و خرم‌آباد- کوهدشت استفاده کنند.

وی باقی جاده‌های مواصلاتی و بین استانی را نیز آرام توصیف کرد و از مسافران خواست: زمان بازگشت خود را برنامه ریزی کرده و آن را به ساعات پایانی روز موکول نکنند زیرا بیشترین بار ترافیکی در بعد از ظهرها اتفاق می‌افتد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها