با توجه به فرا رسیدن ماه رمضان در انتظار تغییر تاکتیک سفرها هستیم و از اذان ظهر امروز به بعد حجم سفرهای بین شهری استان تغییر پیدا می‌کند.
کد خبر: ۱۴۰۱۹۹۰

 

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛ رئیس پلیس راه خوزستان از انجام روزانه بیش از یک میلیون تردد در جاده‌های استان خبر داد.

سرهنگ سعید رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز اجرای طرح نوروزی پلیس از ۲۴ اسفندماه و ادامه آن تا ۱۷ فروردین‌ماه اظهار کرد: در حال حاضر محورهای خوزستان همچنان شلوغ هستند و حجم سفرهای نوروزی بالا است به گونه‌ای که روزانه بیش از یک میلیون تردد در جاده‌های استان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تردد در محورهای خوزستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۸ درصد افزایش داشته است، افزود: بیشترین ترددهای در محورهای اهواز - اندیمشک، شوشتر - اهواز، شوشتر - اهواز - آبادان و اهواز - دیلم بوده‌اند.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه رمضان در انتظار تغییر تاکتیک سفرها هستیم و از اذان ظهر امروز به بعد حجم سفرهای بین شهری استان تغییر پیدا می‌کند. با توجه به پایان تعطیلات در روز شنبه، از اواخر وقت امروز تا فردا موج جدیدی از سفرها را خواهیم داشت که آمادگی‌های لازم برای مدیریت آن ایجاد شده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها