مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت :بیمارستان شهید املاکی کومله که در شانزدهم اسفند افتتاح گردید تا به امروز به بیش 550 بیمار مراجعه کننده خدمات درمانی ارائه نموده است و در ایام تعطیلات نوروزی هم آماده پذیرش بیماران و مراجعه کنندگان است.
کد خبر: ۱۴۰۱۸۷۶

جام جم آنلاین-گیلان-دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان در آخرین روزهای سال 1401 با بیان اینکه همواره مهترین اولویت کاری مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی برای کسب رضایتمندی بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی است اظهار داشت: در سال 1401 با تلاش شبانه روزی همه همکاران مدیریت درمان استان توانستیم بیمارستان شهید املاکی کومله  را که 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشت به اتمام رسانده و تجهیز نماییم. این بیمارستان از افتتاح تا به امروز (29 اسفند) به بیش 550 بیمار مراجعه کننده خدمات درمانی ارائه نموده است و در ایام تعطیلات نوروزی هم آماده پذیرش بیماران و مراجعه کنندگان است. 
مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) تامین اجتماعی  رشت توانست در پایان سال 1401 با پشتکار و سعی همکاران در ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی درجه یک ارزشیبای خود را حفظ نماید گفت: در این بیمارستان در سال 1401 نزدیک به 10 هزار عمل جراحی انجام شده است.
دکتر حسین ابراهیمی افزود: طبق نظرسنجی های که توسط ستاد سازمان از طریق سامانه مکانیزه  CRM از تمام مراجعین به مراکز درمانی تامین اجتماعی کشور انجام می شود مدیریت درمان استان گیلان در9 ماهه اول  1401 توانست با کسب 90 درصد رضایتمندی در بخش بستری بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) و کسب 85 درصد رضایتمندی در خدمات سرپایی 15 مرکزدرمانی در سراسر استان به عنوان یکی از استانهای پیشرو مطرح باشد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اظهار داشت: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در سال 1401 توانست برای دو فصل متوالی با21 پله صعود نسبت به سال 1400در ارزیابی های سازمان از مدیریت های درمان تامین اجتماعی کشور رتبه نخست را کسب نماید. این ارزیابی هایی که از سوی ستاد مرکزسازمان تامین اجتماعی بعمل می آید بسیار متنوع و همه بخش های مدیریت درمان ها و مراکز درمانی تحت پوشش مثل معاونت خرید راهبردی ، استقرار فرایند نسخه الکترونیک ، اقدامات مراکز درمانی ، کسب رضایتمندی بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی ، معاونت توسعه ومنابع انسانی ، فعالیتهای فرهنگی و... را شامل می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها