کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه تهران- قم و محورهای چالوس و هراز (جنوب به شمال) برای امروز جمعه خبر داد و اعلام کرد: در برخی از محورهای استان آذربایجان شرقی بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی و زنجان بارش باران گزارش شده است.
کد خبر: ۱۴۰۱۵۳۰

به گزارش جام جم آنلاین از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا فرامرزی به بیان وضعیت ترافیکی راه‌های شمالی کشور برای امروز (جمعه ۲۶ اسفندماه) پرداخت و اظهار کرد: در محورهای چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا سه راهی دیزین و محدوده سیاه بیشه و هراز مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل لاسم تا آب اسک ترافیک سنگین و در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان است؛ همچنین محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا مهرشهر و حدفاصل گلشهر تا بهشت سکینه و آزادراه تهران - قم حدفاصل میدان جهاد تا بهشت زهرا (س) ترافیک سنگین مشاهده می شود.

وی در تشریح آخرین وضعیت جوی محورهای برون شهری سایر استان ها افزود: در برخی از محورهای استان آذربایجان شرقی بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی و زنجان بارش باران گزارش شده است.

فرامرزی تصریح کرد: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور محور مسدود شریانی را ریگان- ایرانشهر اعلام کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها