رئیس کارگروه حقیقت یاب بدحالی دانش آموزان:

سرشبکه‌های بدحالی‌های دانش آموزان در حال شناسایی هستند

رئیس کارگروه حقیقت یاب بدحالی دانش آموزان گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط دستگاه‌های امنیتی و برخورد با بعضی از عاملان، آمار بد حالی دانش آموزان رو به کاهش بوده است.
کد خبر: ۱۴۰۱۰۳۶

به گزارش جام جم آنلاین، حمیدرضا کاظمی در تشریح دومین نشست کارگروه ویژه حقیقت یاب بد حالی دانش آموزان از حضور مسئولانی از نیروی انتظامی، وزارت کشور، اطلاعات، آموزش و پرورش و بهداشت در این نشست خبر داد و گفت: این جلسه در پی دستور رئیس مجلس در نشست علنی امروز به ۴ کمیسیون تخصصی یعنی بهداشت و درمان، آموزش و تحقیقات، امور داخلی و شورا‌ها و امنیت ملی برای پیگیری جدی مسئله مسمومیت دانش آموزان در کشور و ارائه گزارش آن به مردم و صحن علنی برگزار شد.

وی ادامه داد: دستگاه‌های حاضر گزارشی را از آخرین وضعیت بررسی این موضوع و اقدامات انجام شده ارائه کردند و بر اساس این گزارشات، تعدادی ازعاملان این موضوع دستگیر شدند تا بتوان به صورت دقیق آمران و عاملان اصلی را شناسایی و به مردم معرفی کرد.

رئیس کارگروه حقیقت یاب بدحالی دانش آموزان افزود: با پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده توسط دستگاه‌های امنیتی و برخورد با بعضی از عاملان در برخی استان‌های کشور، آمار مسمومیت‌ ها در کشور رو به کاهش بوده و این موضوع امیدوارکننده است.

کاظمی با یادآوری اینکه بخش عمده‌ای از این اقدامات به منظور ایجاد رعب و وحشت در کشور بوده است، گفت: مردم باید بدانند دشمنان اقداماتی در سطح محدود انجام می‌دهند و به دنبال ایجاد رعب و وحشت در بین دانش آموزان و مدارس هستند که با تلاش دستگاه‌های امنیتی و انتظامی سرنخ‌هایی از مسببان و عاملان به دست آمده و پس از اتمام بررسی‌ها نتیجه نهایی را به مردم اعلام خواهیم کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها