فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از ۱۸ هزار عدد انواع مواد محترقه (فشفشه و ترقه) قاچاق از ۲ انبار در بندرعباس خبر داد.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از ۱۸ هزار عدد انواع مواد محترقه (فشفشه و ترقه) قاچاق از ۲ انبار در بندرعباس خبر داد.
کد خبر: ۱۳۹۹۷۴۹

هرمزگان-جام جم انلاین-فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از ۱۸ هزار عدد انواع مواد محترقه (فشفشه و ترقه) قاچاق از ۲ انبار در بندرعباس خبر داد. 

 

به گزارش پایگاه پلیس استان هرمزگان، سردار سرتیپ دوم غلامرضا جعفری در این راستا افزود: باتوجه به نزدیک بودن ایام چهارشنبه آخر سال و احتمال دپو (نگهداشت) و توزیع موادمحترقه و آتش‌زا در صنوف، ماموران پلیس امنیت عمومی استان در ادامه طرح‌های نظارتی و کنترلی صنوف با اقدام فنی و اطلاعاتی از جابجایی و انتقال یک محموله موادمحترقه غیرمجاز خارجی از مقصد تهران به بندرعباس مطلع شدند و موضوع را در دستورکار قرار دادند.

 

وی ادامه داد: ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی با گشت‌زنی‌های پنهان و آشکار هدفمند، ۲ انبار و محل نگهداشت(دپو) این کالای ممنوعه را در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی به محل اعزام شدند.

 

به گفته رییس پلیس هرمزگان، در بازرسی از انبارهای موردنظر، تعداد ۱۸ هزار و ۵۲۶ عدد انواع موادمحترقه و فشفشه کشف و ضبط شد.

 

سردار جعفری، ارزش این محموله را حدود چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.

 

این مقام انتظامی استان متذکر شد: هرگونه تهیه، توزیع و فروش موادمحترقه و اشتعال‌زا ممنوع بوده و لازم است شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا به‌ویژه موادمحترقه و منفجره در سطح صنوف و اماکن دیگر موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها