سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان:

افزایش قیمت لوازم خانگی فقط پس از طی فرایند قانونی مورد تایید است

سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: هرگونه اعمال قیمت لوازم خانگی بدون طی فرآیند قانونی مورد پذیرش نیست و در صورت شکایت از واحد تولیدی در این خصوص فرایند رسیدگی اعمال می شود.
کد خبر: ۱۳۹۸۵۹۲

به گزارش جام جم آنلاین، ‌سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، اعلام کرد: پیرو گزارش‌های واصله مبنی بر افزایش قیمت برخی از اقلام لوازم خانگی از سوی تعدادی از واحدهای تولیدی‌، موضوع در دستور کار سازمان حمایت قرار گرفت‌، متعاقب بررسی‌های میدانی به عمل آمده اقدامات ارشادی از طرق مختلف شامل برگزاری جلسات و انجام مکاتبات لازم مبنی بر عدم وجاهت هرگونه افزایش قیمت بدون طی فرآیندهای قانونی انجام گرفت.

سازمان حمایت اعلام کرده است: ضمناً در راستای ساماندهی بازار اقلام خانگی، دستورالعمل ساماندهی بازار محصولات مذکور به سازمان‌های صمت استان‌ها ابلاغ و بر رصد و پایش مداوم و نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی‌، توزیعی‌، نمایندگی‌های فروش و واحدهای صنفی این قبیل محصولات از حیث احتکار‌، عدم عرضه و افزایش قیمت تأکید شد بنابراین در صورت مشاهده هرگونه تخلف با موارد وفق قانون برخورد می‌شود.

سازمان حمایت از هموطنان‌ خواست‌ که هرگونه تخلف گرانفروشی را از طریق سامانه و تلفن ۱۲۴ به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و یا سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور گزارش دهند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها